Tilburgse

 

Damvereniging

 

2000-2001

Brabants Welpen Sneldammen Kampioenschap 2001

Welpen:         Noud Rademakers       Dongen           

WELPEN    1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 pnt
1 Noud Rademakers, Dongen S&A/DAM X 0 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 22
2 Paul v.d.Boor, Dongen S&A/DAM 2 X 2 2 2 2 2 1 0 2 2 2 2 21
3 Emiel Oomen, Dongen S&A/DAM 0 0 X 1 2 2 2 1 2 2 2 2 2 18
4. Arfidah Beset, Den Bosch HED 0 0 1 X 2 2 2 2 2 0 2 2 2 17
5 Jaap   0 0 0 0 X 2 2 2 0 2 2 2 2 14
6. Sannie Sprangers, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 0 X 2 2 2 1 2 2 2 13
  Pirkko Hezemans, Tilburg Aino 0 0 0 0 0 0 X 2 2 2 0 2 2 10
8. Bastiaan vd. Boor, Dongen S&A/DAM 0 1 1 0 0 0 0 X 2 2 0 2 2 10
9. Antonje van Meel   0 2 0 0 2 0 0 0 X 2 2 0 2 10
10. Charlotte Kom, Dongen S&A/DAM 0 0 0 2 0 1 0 0 0 X 2 2 2 9
11. Ilse Sprangers, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 X 2 0 6
12. Maurice van Meel   0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 X 2 4
13. Willem van Loon , Rijen   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 X 2

 

Noud Rademakers       Dongen Welpen sneldamkampioen van Noord-Brabant 20001

 

Brabants Pupillen Sneldammen Kampioenschap 2001

Pupillen:      Rik van Baak                Dongen         

Finale Poule 1   1 2 3 4 5 6 7 8 pnt
1 Rik van Baak, Dongen S&A/DAM X 2 2 2 2 2 2 2 14
2 Joeri Hezemans, Tilburg Aino 0 X 2 2 2 2 2 2 12
3 Dirk v.d.Laag, Rosmalen HED 0 0 X 2 2 2 0 2 8
4 Karst v.Keijzerswaard, Rosmalen HED 0 0 0 X 2 0 2 2 6
  Tom Rutten, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 X 2 2 2 6
6 Tom van Wandelen   0 0 0 2 0 X 2 0 4
7 Maarten Sleegers   0 0 2 0 0 0 X 2 4
8 Laura Oomen, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 0 2 0 X 2

Rik van Baak, Dongen Pupillen sneldamkampioen van Noord-Brabant 2001.

Finale Poule 32   1 2 3 4 5 6 7 8 pnt
9. Jeroen Beerens, Dongen  S&A/DAM X 2 2 1 2 2 2 2 13
10. Ferdi in ‘t Groen, Dongen S&A/DAM 0 X 2 1 2 2 2 2 11
11 Remy Reijven, Tilburg Aino 0 0 X 2 2 2 2 2 10
12 Willem-Jan Vossen    1 1 0 X 0 2 2 2 8
13 Gerwin Klijn   0 0 0 2 X 0 2 2 6
14 Soraya Michiels   0 0 0 0 2 X 2 0 4
15 Rick van Zon   0 0 0 0 0 0 X 2 2
  Rob   0 0 0 0 0 2 0 X 2

 

Finale Poule 3   1 2 3 4 5 6 7 8 9 pnt
17 Rowin Holtslag   X 0 2 2 2 - 2 2 - 10
18 Frans van Opstal   2 X 0 0 - 1 2 2 2 9
19 Thijs Visser    0 2 X - 0 2 2 2 - 8
  Tom Driessen   0 2 - X 2 0 2 - 2 8
21 Sjim van Beijsterveld   0 - 2 0 X - 2 1 2 7
  Sewara   - 1 0 2 - X 0 2 2 7
23 Huub Verduijn   0 0 0 0 0 2 X - 2 4
24 Axel Geurts, Tilburg Aino 0 0 0 - 1 0 - X 2 3
25 Sjors    - 0 - 0 0 0 0 0 X 0

 

voorronde

Voorronde  Poule A   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Rik van Baak, Dongen S&A/DAM X 2 2 2 2 2 10
2 Laura Oomen, Dongen S&A/DAM 0 X 2 2 1 2 7
3 Gerwin Klijn   0 0 X 2 2 1 5
4 Soraya Michiels   0 0 0 X 2 2 4
5 Sewara   0  1 0 0 X 2 3
6 Tom Driessen   0 0 1 0 0 X 1

 

Voorronde  Poule B   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Joeri Hezemans, Tilburg Aino X 2 2 2 2 2 10
2 Tom van Wandelen   0 X 2 2 2 2 8
3 Jeroen Beerens, Dongen  S&A/DAM 0 0 X 2 2 2 4
4 Rick van Zon   0 0 0 X 2 2 2
5 Sjim van Beijsterveld   0 0 0 0 X 2 0
6 Huub Verduijn   0 0 0 0 0 X  

 

Voorronde  Poule C   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Tom Rutten, Dongen S&A/DAM X 2 2 2 2 2 10
2 Dirk v.d.Laag, Rosmalen HED 0 X 2 2 2 2 8
3 Ferdi in ‘t Groen, Dongen S&A/DAM 0 0 X 2 0 2 4
4 Remy Reijven, Tilburg Aino 0 0 0 X 2 2 4
5 Rowin Holtslag   0 0 2 0 X 2 4
6 Frans van Opstal   0 0 0 0 0 X 0

 

Voorronde  Poule D   1 2 3 4 5 6 7 pnt
1 Karst v.Keijzerswaard, Rosmalen HED X 2 2 2 2 2 2 12
2 Maarten Sleegers   0 X 2 2 2 2 2 10
3 Willem-Jan Vossen     0 0 X 2 1 2 2 7
4 Rob   0 0 0 X 2 2 2 6
5 Thijs Visser    0 0 1 0 X 2 2 5
6 Sjors    0 0 0 0 0 X 2 2
7 Axel Geurts, Tilburg Aino 0 0 0 0 0 0 X 0

Brabants Aspiranten Sneldammen Kampioenschap 2001

Aspiranten:       Alexander Berk                        Dongen      

Aspiranten   1 2 3 4 5   1 2 3 4 5 pnt
1 Alexander Berk, Dongen S&A/DAM X 0 2 2 2 X 1 2 2 2 13
2 Frank van Dongen, Hulten S&A/DAM 2 X 1 0 2 1 X 1 2 2 11
3 Mark Adriaans, Asten EAD 0 1 X 2 2 0 1 X 2 2 10
4 Vijay Girdhari   0 2 0 X 2 0 0 0 X 0 4
5 Jochem Berk, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 X 0 0 0 2 X 2


 Alexander Berk ,    Dongen Aspiranten sneldamkam¬pioen van Noord—Brabant 2001.

 

Brabants Junioren Sneldammen Kampioenschap 2001

Junioren:          Jasper Daems                          Dongen      

Junioren   1 2 3   1 2 3   1 2 3 pnt
1 Jasper Daems, Dongen S&A/DAM X 2 2 X 1 2 X 1 2 10
2 Patrick Adriaans , Asten EAD 0 X 2 1 X 2 1 X 0 6
3 Frank van der Zanden, Asten EAD 0 0 X 0 0 X 0 2 X 2

Jasper Daerns, Dongen Junioren sneldamkampioen van Noord—Brabant 2001,