Tilburgse

 

Damvereniging

 

Welpen 2007

Welpen      :   Bas Ramaekers     Asten

                                                                 HalveFinale    

   Welpen Finale groep A               

       
1
2
3
4
Totaal
1 Bas Ramaekers Asten EAD
*
2
2
2
3-6
2 Tom Graafmans Riel Tdv
0
*
2
2
3-4
3 Tijs van Dongen Dongen Dam
0
0
*
2
3-2
4 Bart van Zon Dongen Dam
0
0
0
*
3-2

 

Welpen Finale groep B

       
1
2
3
4
Totaal
1 Stijn van Rooij Tilburg Tdv
*
2
0
2
3-4
  Lars Hendriks Dongen Dam
0
*
2
2
3-4
  Tom Raijmakers Lierop Rendal
2
0
*
2
3-4
4 Timo Visse Dongen Dam
0
0
0
*
3-2

  

Welpen Finale groep C

       
1
2
3
4
Totaal
1 Abdullah Kanbur Rijen Brakken
*
1
2
2
3-5
  Marijn de Krom Tilburg Tdv
1
*
2
2
3-5
3 Toine Bekkers Den Bosch Excelsior
0
0
*
2
3-2
4 dummy    
0
0
0
*
3-0

                  Finale

Halve Finale groep 1

       
1
2
3
4
5
6
 
1 Tom Graafmans Riel Tdv
*
2
2
2
2
2
5-10
2 Bart van Zon Dongen Dam
0
*
2
2
2
2
5-8
3 Stijn van Rooij Tilburg Tdv
0
0
*
2
2
2
5-6
4 Timo Visse Dongen Dam
0
0
0
*
2
2
5-4
5 Abdullah Kanbur Rijen Brakken
0
0
0
0
*
2
5-2
6 dummy    
0
0
0
0
0
*
5-0

 

Halve Finale groep 2

       
1
2
3
4
5
6
 
1 Bas Ramaekers Asten Ead
*
2
2
2
2
2
5-10
2 Tijs van Dongen Dongen Dam
0
*
0
2
2
2
5-6(nb 2-4)
  Tom Raijmakers Lierop Rendal
0
2
*
0
2
2
5-6(nb 2-2)
  Lars Hendriks Dongen Dam
0
0
2
*
2
2
5-6(nb 2-0)
5 Marijn de Krom Tilburg Tdv
0
0
0
0
*
2
5-2
6 Toine Bekkers DBosch Exc
0
0
0
0
0
*
5-0

Rendal = Basischool Lierop

Brakken=Basischool Rijen

Sneldammen2007

terug naar Brabantse_Jaar_Overzicht      terug naar BrabantsOverzichtWelpen

Brabants Welpen Sneldammen Kampioenschap 2007

Welpen:         Tom Graafmans          Riel                         Welpen  Pupillen   Aspiranten Junioren

   DamZ                           

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
1 Tom Graafmans Tilburg Tdv * 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 11-21
2 Bas Ramaekers Asten Ead 1 * 1 0 2 2 2 2 2 2 2 2 11-18
3 Lars Hendriks Dongen Dam 0 1 * 0 2 2 2 2 2 2 2 2 11-17
4 Bart van Zon Dongen Dam 0 2 2 * 2 0 2 0 2 2 2 2 11-14
5 Stijn van Rooij Tilburg Tdv 0 0 0 0 * 2 2 2 1 2 2 2 11-13
  Tijs van Dongen Dongen Dam 0 0 0 2 0 * 1 2 2 2 2 2 11-13
7 Tom Raijmakers Asten Rendal 0 0 0 0 0 1 * 2 2 2 2 2 11-11
8 Timo Visse Dongen Dam 0 0 0 2 0 0 0 * 2 2 2 2 11-10
9 Abdullah Kanbur Rijen Brakken 0 0 0 0 1 0 0 0 * 2 2 2 11-7
10 Marijn de Krom Tilburg Tdv 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 1 2 11-3
  Toine Bekkers DBosch Exc 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 * 2 11-3
12 Dummy     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 11-0

 

terug naar Brabantse_Jaar_Overzicht      terug naar BrabantsOverzichtPupillen

Brabants Pupillen Sneldammen Kampioenschap 2007

  Pupillen:         Koen van Zon             Dongen            Welpen  Pupillen   Aspiranten Junioren

DamZ

Finale groep A

          1 2 3 4 5 6  
1 Koen van Zon Dongen Dam   * 0 1 2 2 1 21+6=27
2 Sander vdBroek Tilburg Tdv   2 * 2 0 2 2 17+8=25
3 Joris de Valk Gilze Tdv   1 0 * 0 2 2 18+5=23 (nb)
4 Arjan vd Boogaart  Gilze Tdv   0 2 2 * 2 2 15+8=23 (nb)
5 Rik Duymelinck Lierop Rendal   0 0 0 0 * 2 17+2=19
6 Susan Adriaans Asten Ead   1 0 0 0 0 * 10+1=11

Finale groep B

          1 2 3 4 5 6  
1 Jeroen Debacker Asten Ead   * 2 0 2 2 2 8+8=16
2 Colin Kerkhof s Dongen Dam   0 * 2 2 0 2 7+6=13
3 Janneke Kouwenberg Dongen Dam   2 0 * 2 0 2 7+6=13
4 Tom Kerkers Asten Ead   0 0 0 * 2 2 7+4=11
5 Erik Tabberts Tilburg Ang   0 2 2 0 * 2 5+6=11
6 Dummy       0 0 0 0 0 * 0+0=0

Finale voorronde

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
1 Koen van Zon Dongen Dam * 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 11-21
2 Joris de Valk Tilburg Tdv 0 * 0 2 2 2 2 2 2 2 2 2 11-18
3 Rik Duymelinck Lierop Ren 0 2 * 1 2 2 2 2 2 0 2 2 11-17
4 Sander vdBroek Tilburg Tdv 0 0 1 * 2 2 2 2 2 2 2 2 11-17
5 Arjan vd Boogaart  Heusen Ead 1 0 0 0 * 2 2 2 2 2 2 2 11-15
6 Susan Adriaans Asten Ead 0 0 0 0 0 * 2 2 2 2 0 2 11-10
7 Jeroen Debacker Asten Ead 0 0 0 0 0 0 * 2 0 2 2 2 11-8
8 Colin Kerhofs Dongen Dam 0 0 0 0 0 0 0 * 2 2 1 2 11-7
9 Janneke Kouwenberg Dongen Dam 0 0 0 0 0 0 2 0 * 1 2 2 11-7
10 Tom Kerkers Heusden Ead 0 0 2 0 0 0 0 0 1 * 2 2 11-7
11 Erik Tabberts Tilburg Ang 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 * 2 11-5
12 Dummy     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 11-0

Rendal = Basischool Lierop

 

terug naar Brabantse_Jaar_Overzicht        terug naar BrabantsOverzichtAspiranten

Brabants Aspiranten Sneldammen Kampioenschap 2007

Aspiranten:    Arfidah Beset            Den Bosch             Welpen  Pupillen   Aspiranten Junioren

               

   DamZ       

Aspiranten/Junioren     1 2 3 4 5 6 7 8    
1 Joeri Hezemans           Tilburg Ang * 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 14-26 J
2 Thijs van den Broek     Tilburg Tdv 1 0 * 2 1 2 2 0 2 2 2 2 2 2 2 14-22 J
3 Karst van de   Keijzerswaard DBosch Exc 0 1 0 1 * 2 0 1 2 2 2 2 2 2 2 14-19 J
4 Arfidah Beset                DBosch Exc 0 0 0 0 0 2 * 2 2 2 2 2 2 2 2 14-18 A
5 Bas van den Broek        Tilburg Tdv 0 0 2 0 1 0 0 0 * 1 0 1 2 2 2 14-11 A
6 Roy Slagter                    DBosch Exc 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 * 2 0 2 2 14-9 J
7 Jeroen Driessen           Asten Ead 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 * 0 2 14-5 A
8 Dennis Tullemans        Asten Ead 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 * 14-2 A

 terug naar Brabantse_Jaar_Overzicht       terug naar BrabantsOverzichtJunioren 

Brabants Junioren Sneldammen Kampioenschap 2007

Junioren:       Joeri Hezemans        Tilburg             Welpen   Pupillen   Aspiranten Junioren

            

   DamZ       

Aspiranten/Junioren     1 2 3 4 5 6 7 8    
1 Joeri Hezemans           Tilburg Ang * 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 14-26 J
2 Thijs van den Broek     Tilburg Tdv 1 0 * 2 1 2 2 0 2 2 2 2 2 2 2 14-22 J
3 Karst van de   Keijzerswaard DBosch Exc 0 1 0 1 * 2 0 1 2 2 2 2 2 2 2 14-19 J
4 Arfidah Beset                DBosch Exc 0 0 0 0 0 2 * 2 2 2 2 2 2 2 2 14-18 A
5 Bas van den Broek        Tilburg Tdv 0 0 2 0 1 0 0 0 * 1 0 1 2 2 2 14-11 A
6 Roy Slagter                    DBosch Exc 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 * 2 0 2 2 14-9 J
7 Jeroen Driessen           Asten Ead 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 * 0 2 14-5 A
8 Dennis Tullemans        Asten Ead 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 * 14-2 A

 

Schooldammen 2007

 

 

 

terug naar Schooldammen                  welpen

Brabantse scholen kampioenschap 2007 

Pupillen: Antonius school     Heusden-Asten

Foto's BK-2007                                                        

  Pupillen   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaalstand
1 Antonius Heusden *  6  5  8  7  8  6  6  8  8   18     62
2 t Rendal Lierop   2 *  4  4  6  4  6  6  8  8   13    48
3 Achterberg 1 Dongen  3  4 *  4  4  6  6  4  6  8   12     45
4 Het Lover Asten  0  4  4 *  4  4  6  6  8  8   12     44
5 De vijf Eiken 1 Rijen  1  2  4  4 *  4  6  6  8  8   11     43
6 Achterberg 2 Dongen  0  4  2  4  4 *  2  4  8   8      8     36
7 JJ Anspach Dongen  2  2  2  2  2  6 *  4  6  8      7     34
8 De Vonder  Riel  2  2  4  2  2  4  4 *   5  8      7     33
9 De vijf Eiken 2 Rijen  0  0  2  0  0  0  2  3 *  8      2    15
10 Dummy    0  0  0  0  0  0  0  0  0 *      0       0

 

 

 

 

terug naar Schooldammen                  pupillen

Brabantse scholen kampioenschap 2007 

Welpen: Antonius school     Heusden-Asten

Foto's BK-2007                                                    

          FINALE Brabants Kampioenschap  Schooldammen 2007
  Welpen   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaalstand
1 Antonius Heusden *  6  7  6  8  6  7  6  8  8   18     62
2 t Rendal Lierop  2 *  7  4  6  6  8  6  8  8   15     55
3 Achterberg 1 Dongen  1  1 *   5  4  4  6  6  5  4   11     36
4 Heilig Hart Dongen  2  4  3 *  5  4  4  6  6  6   11     40
5 Het Lover Asten  0  2  4  3 *  5  6  5  6  7   11     38
6 De Regenboog Tilburg  2  2  4  4  3 *  6  4  6   6      9    37
7 De Brakken Rijen  1  0   2  4  2  2 *  5  5  8      6    29
8 Achterberg 2 Dongen  2  2  2  2  3  4  3 *  6  4      4    28
9 Burg. v Mierlo Rijen  0  0  3  2  2  2  3  2 *  6      2    14
10 De Stappen Tilburg  0  0  4  2  1  2  0  4  2 *      2    13

Bij gelijk aantal punten geld onderling resultaat voor volgorde

Pupillen 2007

Pupillen      :   Arjan van den Boogaart    Gilze

                                                                 

Pupillen Finalegroep A

        1 2 3 4 Totaal
1 Arjan van den Boogaart Gilze Tdv * 1 2 2 3-5 (nb)
2 Koen van Zon Dongen Dam 1 * 2 2 3-5 (nb)
3 Joris de Valk Gilze    Tdvi 0 0 * 2 3-2      
4 Sander van den Broek Tilburg Tdv 0 0 0 * 3-0      

Barrages 10 min:

Koen van Zon - Arjan van den Boogaart 2-0

Arjan van den Boogaart - Koen van Zon 2-0

Sudden Death:

Koen van Zon - Arjan van den Boogaart 0-2

Pupillen Finalegroep B

        1 2 3 4 Totaal
1 Nick van 't Westeinde Dongen  Dam  * 2 2 2 3-6     
2 Koen Verbeek Asten    Ead  0 * 2 2 3-4     
3 Colin Kerkhof Dongen      Dam 0 0 * 2  3-2      
4 Tom Mertens Dongen   Dam  0 0 0 * 3-0     

Pupillen Finalegroep C

        1 2 3 4 Totaal
1 Bart van Zon Dongen  Dam  * 1 2 2 3-6 
2 Susan Adriaans  Asten Ead  1 * 1 1  3-3   
  Marjolein Driessen Asten    Ead  0 1 * 2  3-3   
4 Jeroen de Backer Asten Ead  0 1 0 *   3-1    

 

              Voorronde   Finale

Pupillen Koen Joris Sander en Arjan plaatsen zich voor de finale

Groep A Vereniging     Groep B Vereniging  
1. Koen van Zon DAM/Dongen 3-6   1. Sander van den Broek TDV 3-6
2. Joris de Valk TDV 3-4   2. Arjan van den Boogaart TDV 3-4
3. Koen Verbeek EAD 3-2   3. Nick van "t Westeinde DAM/Dongen 3-2
4. Stijn van Rooij  TDV 3-0   4. Tom Mertens DAM/Dongen 3-0

 

Enkele fotoos 14 jan 2007

   

 De junioren, aspiranten en pupillen speelden zondag 12 november in het sportcomplex De Salamander in Dongen hun voorronden.

De TDV jeugd presteerde uitstekend!

Thijs won zijn partij tegen Karst en Bas zorgde voor een verrassing door Arfidah, de titelfavoriete, te verslaan.

Bij de pupillen plaatsten alle 4 de TDV deelnemers zich voor de halve finale.

Arjan werd tweede, Sander derde Joris vierde en Stijn (welp) werd achtste.

Een zeer mooi resultaat van Stijn bij de pupillen. Het Dongens talent Koen van Zon won de dagprijs en uit Asten plaatste zich Koen Verbeek voor de halve finale en komt Susan Adriaans steeds sterker opzetten.

DamZ

Eindstand voorronde Pupillen   de eerste acht spelen 14 januari de halve finale

1 Koen van Zon                     7 22    DAM

2 Arjan van den Boogaart      7 19    TDV

3 Sander van den Broek         6 18     TDV

4 Joris de Valk                          6 13    TDV

5 Koen Verbeek                     5 17    EAD

6 Tom Mertens                      5 15    DAM

7 Nick van 't Westeinde           4 19    DAM

8 Stijn van Rooij                       4 17    TDV

===================================

De nr 9 t/m 16 komen 4 februari in de C finale

9  Colin Kerkhof                    4 14     DAM

    Bart van Zon                              DAM

11 Marino Haumahu               4 13     HED

    Jeroen de Backer                         EAD

    Susan Adriaans                           EAD

14 Marjolein Diessen             2          EAD

15 Emma Voermans              1          EAD

16 Teun van Zon                 0         DAM

Programma Ronde 1 Ronde 2   Ronde 3   Ronde 4  
Colin-Susan 1-1 Susan-Arjan 0-2 Koen v Z-Sander 2-0 Arjan-Koen v Z 1-1
Marjolein-Stijn 0-2 Bart-Sander 0-2 Nick-Arjan 0-2 Nick-Sander 0-2
Emma-Joris 0-2 Stijn-Koen v Z 0-2 Colin-Joris 0-2 Joris-Stijn 2-0
Teun-Nick 0-2 Joris-Nick 0-2 Stijn-Bart 2-0 Marino-Koen V 0-2
Arjan-Koen V 2-0 Jeroen de B-Colin 1-1 Koen V-Tom 1-1 Tom-Jeroen de B 2-0
Tom-Koen v Z 0-2 Koen V-Marjolein 2-0 Susan-Marino 0-2 Bart-Emma 2-0
Sander-Jeroen de B 2-0 Emma-Marino 1-1 Emma-Jeroen de B 0-2 Colin-Marjolein 2-0
Marino-Bart 0-2 Teun-Tom 0-2 Marjolein-Teun 2-0 Susan-Teun 2-0