Tilburgse

 

Damvereniging

 

Schooldammen Pupillen 2010

terug naar   Schooldammen             Schooldammen welpen 2010      foto's  foto's(2)

Brabants Pupillen School Kampioenschap 2010                           

    Pupillen :  Achterberg   Dongen                              Topscores 

Goud Achterberg Dongen

Jimmy Sven Bart en Teun

Zilver Mariaschool Lieshout

Jolijn Tom Stefan en Yannick

 

Brons Biezenkring Dongen

Jorik Stijn Koen Mathijs

 

Eindstand :

 
Eindstand Pupillen Plaats AW + = - Pt Bp+ Bp- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 Achterberg 3 Dongen 9 8 1 0 17 57 15 4 6 8 6 8 6 6 5 8
2 Mariaschool Lieshout 9 6 2 1 14 49 23 4 2 4 6 8 6 5 6 8
3 Biezenkring Dongen 9 5 2 2 12 45 27 2 6 4 6 7 4 2 6 8
4 De Regenboog Tilburg 9 3 4 2 10 35 37 0 4 4 4 1 4 5 5 8
5 Mariaschool 2 Lieshout 9 3 3 3 9 37 35 2 2 2 4 4 5 4 6 8
6 Achterberg 2 Dongen 9 3 3 3 9 33 39 0 0 1 7 4 4 5 4 8
7 Anspach Dongen 9 2 4 3 8 37 35 2 2 4 4 3 4 6 4 8
8 St Jan Dongen 9 3 1 5 7 36 36 2 3 6 3 4 3 2 5 8
9 Petrusschool Someren 9 1 2 6 4 31 41 3 2 2 3 2 4 4 3 8
10 Dummy   9 0 0 9 0 0 72 0 0 0 0 0 0 0 0 0





Achterberg Dongen:

Bart van Zon, Teun van Zon ,

Sven Montens en Jimmy Verharen.

Mariaschool Lieshout:

Stefan van de Veer, Yannick Beniers, Jolijn Smits en Tom Langstraat

Biezenkring Dongen:

Mathijs van Gemert, Jorik Bosters, Stijn Lorijsen en Koen van de List

Regenboog Tilburg:

Sau-Yon Kan, Mustafa Dogan,

Emre Dogan en Civello Asikende

Mariaschool Lieshout:

Jules Vereijken, Ramon Opheij,

Bram Claassens en Hyun Jansen

Achterberg Dongen:

Lars van de Sanden, Lars van Delft, Anke Leemans en Joshua Haast.

Anspach Dongen

Mike Ketelaars, Mees van Broekhoven Jaap de Leeuw  en Mathijs Schaijk

St Jan Dongen:

Lijie Hu, Mikey van Vugt,

Sanne de Bont en Lonneke Voortman

 

Petrusschool Someren

Jay Sijbers, Dex Sijbers, Fabian Smeijers, Glendo van Eijk en Rens van de Wallen

 

 

 

 

Top scorelijst Pupillen
1 Koen vd List Biezenkring 1 8 8 0 0 16 4,00
2 Teun van Zon
Achterberg 3 8 8 0 0 16 2,00
3 Jolijn Smits
Mariaschool 1 8 8 0 0 16 3,00
4 Bart van Zon Achterberg 3 8 7 0 1 14 1,00
5 Ramon Opheij Mariaschool 2 8 7 0 1 14 2,00
6 Lijie Hu St. Jan 2 8 6 1 1 13 1,75
7 Sven Montens Achterberg 3 8 5 0 3 10 3,00
8 Tom Langstraat   Mariaschool 1 8 5 0 3 10 4,00
9 Mathijs van Gemert   Biezenkring 1 8 5 0 3 10 1,00
10 Lars vd Sanden   Achterberg 2 8 5 0 3 10 1,38
11 Fabian Smeijers   Petrusschool 1 7 4 1 2 9 3,00
12 Jimmy Verharen   Achterberg 3 8 4 1 3 9 4,00
13 Civello Asikende Regenboog 1 8 4 1 3 9 4,00
14 Stefan vd Veer Mariaschool 1 8 4 1 3 9 1,00
15 Matthijs Schalk Anspach 1 8 4 1 3 9 3,38
16 Mikey van Vugt St. Jan 2 8 4 1 3 9 2,88
17 Mees van Broekhoven Anspach 1 8 4 0 4 8 1,63
18 Sau-Yon Kan Regenboog 1 8 4 0 4 8 1,00
19 Mike Ketelaars Anspach 1 8 4 0 4 8 1,38
20 Hyun Jansen Mariaschool 2 8 3 1 4 7 4,00
21 Emre Dogan Regenboog 1 8 3 1 4 7 3,00
22 Rens vd Wallen Petrusschool 1 6 2 2 2 6 2,50
23 Lars van Delft Achterberg 2 8 3 0 5 6 2,63
24 Jonk Bosters Biezenkring 1 8 3 0 5 6 2,00
25 Yannick Beniers Mariaschool 1 8 3 0 5 6 2,00
26 Joshua Haast Achterberg 2 8 2 2 4 6 2,88
27 Stijn Lourijsen Biezenkring 1 8 2 1 5 5 3,00
28 Glendo van Eijk Petrusschool 1 8 2 0 6 4 2,63
29 Jaap de Leeuw Anspach 1 8 2 0 6 4 3,63
30 Bram Claassens Mariaschool 2 8 2 0 6 4 3,00
31 Jules Vereijken Mariaschool 2 8 2 0 6 4 1,00
32 Sennade Bont St. Jan 2 8 1 1 6 3 2,50
33 Anke Leemans Achterberg 2 8 1 1 6 3 3,13
34 Lonneke Voortman St. Jan 2 8 1 1 6 3 2,88
35 Mustafa Dogan Regenboog 1 8 1 1 6 3 2,00
36 Jay Sijbers Petrusschool 1 5 1 0 4 2 1,40
37 Dex Sijbers Petrusschool 1 6 1 0 5 2 2,67