Tilburgse

 

Damvereniging

 

Schooldammen welpen 2010

terug naar   Schooldammen             Schooldammen Pupillen 2010    foto's foto's(2)

Brabants Welpen School Kampioenschap 2010             

    Welpen :  Mariaschool    Lieshout                        Topscores

Goud Mariaschool  Lieshout

Sophia Samir Timo en Didi

Zilver Achterberg Dongen

Koen Tycho Daan en Tijn

 

Brons Petrusschool Someren

Ruben Sander David en Jelmer

 

 

Eindstand:

 
Eindstand Welpen Plaats AW + = - Pt Bp+ Bp- 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Mariaschool Lieshout 7 7 0 0 14 48 8 7 6 7 6 8 6 8
2 Achterberg Dongen 7 5 1 1 11 37 19 1 4 7 6 6 5 8
3 Petrusschool Someren 7 3 3 1 9 33 23 2 4 4 4 5 6 8
4 Dierdonk helmond 7 2 3 2 7 28 28 1 1 4 4 4 6 8
5 Biezenkring Dongen 7 2 2 3 6 29 27 2 2 4 4 3 6 8
6 De Vlinderboom Dongen 7 2 2 3 6 26 30 0 2 3 4 5 4 8
7 Regenboog Tilburg 7 1 1 5 3 23 33 2 3 2 2 2 4 8
8 Dummy   7 0 0 7 0 0 56 0 0 0 0 0 0 0

topscorelijst

Mariaschool Lieshout:

Timo Smits, Samir Carkic,

Sophia Politis en Didi Robbescheuten

Achterberg Dongen:

Tijn van Dongen, Koen Verharen, Daan van Strienen en Tycho van Haarlem

Petrusschool Someren:

Sander Hurkman, Jelmer Horijon, David de Wit en Ruben Smeijers

Dierdonk Helmond :

Sven Kampen, Jim van Eemeren ,Isabel Rutten, Mathijs Weltens  en Kristie Rutten

Biezenkring Dongen:

Julian van Gemert, Jesse Tennenbroek, Annelies van Doorn enMats Cooper.

Vlinderboom Dongen:

Sanne Mathon, Lorenzo Timmermans, Stef Stubbe en Miwosz Lapinski.

Regenboog Tilburg:

Chevindio Asikende ,Silas Frencis, Alhaji Bangura, Melda Tunc en

Ayoub Abdel.

Petrusschool

 
Regenboog  
 




   

Top scorelijst Welpen
1 Didi Robbescheuten Mariaschool 3 6 6 0 0 12 4,00
2 Samir Carkic Mariaschool 3 6 5 1 0 11 2,00
3 Sophia Politis Mariaschool 3 6 5 1 0 11 3,00
4 Koen Verharen Achterberg 1 6 5 1 0 11 1,67
5 Daan van Strien Achterberg 1 6 5 0 1 10 2,67
6 Sander Hurkmans Petrusschool 2 6 4 1 1 9 1,00
7 Ruben Smeijers
Petrusschool 2 6 4 1 1 9 4,00
8 Sven Kampen Dierdonk 1 5 4 0 1 8 1,00
9 Lorenzo Timmermans De Vlinderboom 4 6 3 2 1 8 1,40
10 Julian van Gemert Biezenkring 2 6 3 1 2 7 1,33
11 Annelies van Doorn
Biezenkring 2 6 3 1 2 7 3,00
12 Chevindio Asikende Regenboog 2 5 2 2 1 6 3,20
13 Jesse Tennenbroek Biezenkring 2 6 3 0 3 6 1,67
14 Stet Stubbe De Vlinderboom 4 6 3 0 3 6 3,00
15 Timo Smits Mariaschool 3 6 2 2 2 6 1,00
16 Tycho van Haarlem Achterberg 1 6 2 2   6 4,00
17 Jelmer Horijon Petrusschool 2 6 2 1 3 5 2,00
18 Kristie Rutten Dierdonk 1 5 2 0 3 4 3,00
19 Melda Tunc Regenboog 2 5 0 4 1 4 3,20
20 Isabel Rutten Dierdonk 1 5 1 2 2 4 2,80
21 Silas Francis
Regenboog 2 6 1 2 3 4 1,67
22 Matthijs Weltens
Dierdonk 1 4 0 2 2 2 4,00
23 Tijn van Dongen   Achterberg 1 5 1 0 4 2 1,80
24 Jim van Eemeren   Dierdonk 1 5 1 0 4 2 2,00
25 David de Wit Petrusschool 2 6 1 0 5 2 3,00
26 Sanne Mathon De Vlinderboom 4 6 1 0 5 2 3,00
27 Miwosz Lapinski De Vlinderboom 4 6 1 0 5 2 2,67
28 Ayoub Abdel Regenboog2 2 0 1 1 1 4.00
29 Mats Cooper Biezenkring 2 6 0 1 5 1 4,00
30 Alhaji Bangura Regenboog 2 6 0 0 0 0 1,67