Tilburgse

 

Damvereniging

 

Schooldammen Tilburg 24 Oktober 2011

                    

 

terug naar Schooldammen             welpen       

Scholen Kersttoernooi   Tilburg 2011 (October)             

    Pupillen :  Osman Ilyas  

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Groep 8

                             1e Gert van Roessel

2e Hajar El Kahla               3e  Hope Michael

Groep   7

                  1e  Osman Ilyas

  2e Mahmut Ozen     3e Bas van Eck

 

 

Eindstand Pupillen
    School Cat AW Pt WP SB
1 Osman Ilyas De Regenboog 7pr 8 12 79 110
2 Mahmut Ozen De Regenboog 7pr 8 12 78 108
3 Bas van Eck Helen Parkhurst 7pe 8 12 77 108
4 Thijs Lampe Helen Parkhurst 7pe 8 12 76 108
5 Gert van Roessel De Vonder 8pv 8 12 74 100
6 Hajar El Kahla De Regenboog 8pr 8 10 75 82
7 Hakan Bogutekin Jeanne d'Arc 7pj 8 10 74 80
8 Sander Lambrechts De Bloemaert 7pb 8 10 59 58
9 Rick de Graauw Helen Parkhurst 7pe 8 8 70 52
10 Marijn van Noije De Vonder 7pv 8 8 69 62
11 Hope Micheal De Regenboog 8pr 8 8 68 60
12 Mike Jonkers De Bloemaert 8pb 8 8 64 55
13 Giovanni van Laarhoven Don Sarto 8pd 8 8 64 40
14 Asmae El Jaghaui De Regenboog 7pr 8 8 60 48
15 Gino Huiskens Don Sarto 8pd 8 7 47 21
16 Ceyda Yelis De Regenboog 7pr 8 6 62 24
17 Gwen de Bruijn De Bloemaert 8pb 8 6 58 16
18 Ward Vermeer De Vonder 7pv 8 6 56 23
19 Martin van Laarhoven Don Sarto 8pd 8 5 49 20
20 Joy Vinda De Regenboog 8pr 8 4 49 16
21 Ece Yenice Jeanne d'Arc 7pj 8 3 43 7
22 Gracy Iremire De Regenboog 7pr 8 1 57 6

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 8

Goud                   Gert van Roessel       De Vonder Zilver Hajar El Kahla De Regenboog

 
Brons Hope Micheal De Regenboog  

 

Eindstand Groep 8
    Plaats Cat AW Pt WP SB
1 Gert van Roessel De Vonder 8pv 8 12 74 100
2 Hajar El Kahla De Regenboog 8pr 8 10 75 82
3 Hope Micheal De Regenboog 8pr 8 8 68 60
4 Mike Jonkers De Bloemaert 8pb 8 8 64 55
5 Giovanni van Laarhoven Don Sarto 8pd 8 8 64 40
6 Gino Huiskens Don Sarto 8pd 8 7 47 21
7 Gwen de Bruijn De Bloemaert 8pb 8 6 58 16
8 Martin van Laarhoven Don Sarto 8pd 8 5 49 20
9 Joy Vinda De Regenboog 8pr 8 4 49 16

 

Mike Jonkers  De Bloemaert Giovanni van Laarhoven  Don Sarto
Gino Huiskens  Don Sarto Gwen de Bruijn. De Bloemaert
Martin van Laarhoven Don Sarto Joy Vinda. De Regenboo

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 

Eindstand Groep 7

 

Goud   Osman Ilyas De Regenboog Zilver Mahmut Ozen De Regenboog

 
Brons Bas van Eck Helen Parkhurst  

 

 

Eindstand Groep 7
    School Cat AW Pt WP SB
1 Osman Ilyas De Regenboog 7pr 8 12 79 110
2 Mahmut Ozen De Regenboog 7pr 8 12 78 108
3 Bas van Eck Helen Parkhurst 7pe 8 12 77 108
4 Thijs Lampe Helen Parkhurst 7pe 8 12 76 108
5 Hakan Bogutekin Jeanne d'Arc 7pj 8 10 74 80
6 Sander Lambrechts De Bloemaert 7pb 8 10 59 58
7 Rick de Graauw Helen Parkhurst 7pe 8 8 70 52
8 Marijn van Noije De Vonder 7pv 8 8 69 62
9 Asmae El Jaghaui De Regenboog 7pr 8 8 60 48
10 Ceyda Yelis De Regenboog 7pr 8 6 62 24
11 Ward Vermeer De Vonder 7pv 8 6 56 23
12 Ece Yenice Jeanne d'Arc 7pj 8 3 43 7
13 Gracy Iremire De Regenboog 7pr 8 1 57 6

 

Thijs Lampe Helen Parkhurst Hakan Bogutekin Jeanne D'Arc
Sander Lambrechts  De Bloemaert Rick De Graauw   Helen Parkhurst
Marijn van Noije De Vonder Asmae El Jaghaui.  De Regenboog
Ceyda Yelis  De Regenboog Ward Vermeer   De Vonder
Exe Yenice  Jeanne D'Arc Gracy Iremire  De Regenboog

 

 terug naar  Schooldammen            pupillen       

Scholen Kersttoernooi   Tilburg 2011 (januari)

Welpen : Ayoub Abdellaue  De Regenboog

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 

Groep 6

                  1e Ayoub Abdellaue

2e Alhaji Bangura       3e Abdikadir Ilyas

Groep 5

               1e Dylan van Rooy

2e Laura Weijters              3e Monica Balog

 

Groep 4

                     1e Kebo  Boes

3e Anne Snels        2e Eamonn El Aissaiti

 

 

 
    Plaats Cat AW Pt WP SB
1 Ayoub Abdellaue De Regenboog 6wr 8 13 84 137
2 Alhaji Bangura De Regenboog 6wr 8 12 78 113
3 Abdikadir Ilyas De Regenboog 6wr 8 12 73 104
4 Dylan van Rooy Hazennest 5wh 8 11 77 98
5 Kebo Boes Hazennest 4wh 8 11 65 81
6 Gillyan Clemens De Regenboog 6wr 8 10 69 64
7 Eamonn El Aissati Jeanne d'Arc 4wj 8 10 68 83
8 Laura Weijters De Bloemaert 5wb 8 10 63 60
9 Monica Balog De Bloemaert 5wb 8 9 78 76
10 Bennie Lugters De Bloemaert 5wb 8 9 71 65
11 Anne Snels De Vonder 4wv 8 8 82 78
12 Luc van Etten Helen Parkhurst 4we 8 8 74 65
13 Mila Spieringhs Helen Parkhurst 6we 8 8 69 62
14 Michiel Verhaar Hazennest 4wh 8 8 59 42
15 Chiel van Boxen De Vonder 4wv 8 8 59 40
16 Ilias Essaidi De Regenboog 5wr 8 8 58 44
17 Mike de Kok De Bloemaert 4wb 8 8 41 24
18 Lars Holthuizen De Bloemaert 4wb 8 7 57 31
19 Berna Yelis De Regenboog 5wr 8 7 48 27
20 Jamal Lupu De Regenboog 5wr 8 7 46 19
21 Gijs van de Meulen De Vonder 4wv 8 6 65 46
22 Tom Hoge De Bloemaert 4wb 8 6 65 42
23 Cas Oomen De Vonder 5wv 8 6 63 39
24 Luka Spieringhs Helen Parkhurst 4we 8 4 47 4
25 Jennifer Jumbo De Regenboog 5wr 8 2 52 0
26 Dummy dummy 6wx 8 0 53 0

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 6             

        

Goud                 Ayoub Abdellaue  De Regenboog Zilver                    Alhaji Bangura de Regenboog

 
Brons                  Abdikadir Ilyas. De Regenboog  

 

Eindstand Groep 6
    School Cat AW Pt WP SB
1 Ayoub Abdellaue De Regenboog 6wr 8 13 84 137
2 Alhaji Bangura De Regenboog 6wr 8 12 78 113
3 Abdikadir Ilyas De Regenboog 6wr 8 12 73 104
4 Gillyan Clemens De Regenboog 6wr 8 10 69 64
5 Mila Spieringhs Helen Parkhurst 6we 8 8 69 62
6 Dummy dummy 6wx 8 0 53

0

 

 

 

Gillyan Clemens De Regenboog Mila Spieringhs  Helen Parkhurst

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

Eindstand Groep 5     

 

Goud                    Dylan van Rooy Hazennest Zilver            Laura Weijters De Bloemaer

 
Brons                 Monica Balog De Bloemaert  

 

 
    School Cat AW Pt WP SB
1 Dylan van Rooy Hazennest 5wh 8 11 77 98
2 Laura Weijters De Bloemaert 5wb 8 10 63 60
3 Monica Balog De Bloemaert 5wb 8 9 78 76
4 Bennie Lugters De Bloemaert 5wb 8 9 71 65
5 Ilias Essaidi De Regenboog 5wr 8 8 58 44
6 Berna Yelis De Regenboog 5wr 8 7 48 27
7 Jamal Lupu De Regenboog 5wr 8 7 46 19
8 Cas Oomen De Vonder 5wv 8 6 63 39
9 Jennifer Jumbo De Regenboog 5wr 8 2 52 0

 

Bennie Lugters de Bloemaert Ilias Essaidi De Regenboog
Berna Yelis De Regenboog Jamal Lupu  De Regenboog
Cas Oomen De Vonder Jennifer Jumbo  De Regenboog

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 

Eindstand Groep 4        

 

Goud                       Kebo Boes  Hazennest Zilver                          Eamonn El Aissati Jeanne D'Arc

 
Brons                            Anne Snels De Vonder  

 

 
    School Cat AW Pt WP SB
1 Kebo Boes Hazennest 4wh 8 11 65 81
2 Eamonn El Aissati Jeanne d'Arc 4wj 8 10 68 83
3 Anne Snels De Vonder 4wv 8 8 82 78
4 Luc van Etten Helen Parkhurst 4we 8 8 74 65
5 Michiel Verhaar Hazennest 4wh 8 8 59 42
6 Chiel van Boxen De Vonder 4wv 8 8 59 40
7 Mike de Kok De Bloemaert 4wb 8 8 41 24
8 Lars Holthuizen De Bloemaert 4wb 8 7 57 31
9 Gijs van de Meulen De Vonder 4wv 8 6 65 46
10 Tom Hoge De Bloemaert 4wb 8 6 65 42
11 Luka Spieringhs Helen Parkhurst 4we 8 4 47  


 

 

Luc van Etten   Helen Parkhurst Michiel Verhaar Hazennest
Chiel van Boxen  De Vonder Mike de Kok   De Bloemaert
Lars Holthuizen  De Bloemaert Gijs van de Meulen  De Vonder
Tom Hoge  De Bloemaert Luka Spieringhs Helen Parkhurst

 

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Kimberley Huijskens huldigd een aantal jeugdspelers die haar opvielen qua spel

en

Sander reikte de petten  uit
 
Thijs Lampe   Gert van Roessel
 
Dylan van Rooy   Ayoub Abdellau
 
Alhaji Bangura   Mahmut Ozen
 
Osman Ilyas   Bennie Lugters
 
Chiel van Boxen   Michiel Verhaar
 
Jamal Lupu   Cas Oomen
 
Gillyan Clemens   Rick de Graauw

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 

School  Pupillen School Welpen

1e De Regenboog

1e De Regenboog

 

 

Eindstanden School prijzen

 

Pupillen
1 De Regenboog 34 pnt
2 Helen Parkhurst 32
3 De Vonder 26
4 De Bloemaert 24
5 Don Sarto 20
6 Jeanne D'Arc 13
 
Welpen
1 De Regenboog  37 pnt
2 Hazennnest 30
3 De Bloemaert 28
4 De Vonder 22
5 Helen Parkhurst 20
6 Jeanne d'Arc 10
   

 

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 

Osman tegen Mahmut en Bas tegen Thijs  Welpen :   Ayoub   tegen  Alhaji.

 

Osman Ilyas  ondanks verliezen in de laatste twee ronden winnaar vakantietoernooi Dammen Tilburg

Maandag 24 Oktobern streden 48 kinderen van de Tilburgse basisscholen voor de bekers en
diverse prijzen in de RKTVV kantine.

Pupillen.

Met nog twee ronden tegaan had Osman Ilyas al zijn partijen gewonnen en had hij 2 punten
voorsprong op schoolgenoot Mahmut Ozen van de Regenboog.

3 punten op het duo Bas van Eck, Thijs Lampe van de  Helen Parkhurst en 4 punten op
Gert Van Roessel van De Vonder.

Dat deze 5 spelers allen op 12 punten zouden komen kon niemand op dat moment bevroeden

Het gebeurde toch.

In de 7e ronden bracht  Mahmut  zijn schoolgenoot Osman zijn eerste nederlaag toe.
Bas en Thijs speelde remise tegen elkaar, terwijl Gert zijn partij won.

Toen sensatie.
in de laatste ronde verslaat Gert van Roessel ook Osman Ilyas maar ook Mahmut Ozen verliest van Thijs Lampe.
Bas van Eck wint zijn partij  en 5 spelers eindigen met 12 punten.

Op  weerstand punten werd de strijd beslecht  Osman (79 ),Mahmut (78),Bas (77),Thijs (76) en Gert (74)

Welpen

In de welpen categorie (Grp 6,5 en 4) stond de favoriet Alhaji Bangura reeds 1 punt voor  op zijn
schoolgenoot Ayoub Abdellaue van de Regenboog, maar Dylan van Rooy van de Hazennest  won
in de 4e ronde verrassend  en ook  Anne Snels  van De Vonder snoepte
een punt af van Alhaji waardoor Ayoub het heft in handen nam en op de streep een punt voor bleef..

De Hazennest spelers  Dylan van Rooy   en Kebo Boes  wonnen hun categorie resp. Groep 5 n Groep 4

Na afloop gaf de vfice kampioene van vorig jaar  Kimberley Huijskens  aan een 7 tal beloftevolle
jeugdspelers  een prachtig Russische dambord.

Sander van den Broek de kampioen van 2006 en  2007 reikte enige petten uit als aanmoediging

 

De Eindstanden:
Pupillen Groep 8 en 7
Groep 8:
       1    Gert van Roessel    De Vonder          12       pnt
       2    Hajar El Kahla    De Regenboog         10     
       3    Hope Micheal    De Regenboog         8

Groep 7
 1     Osman Ilyas    De Regenboog               12     pnt     
       2    Mahmut Ozen    De Regenboog       12           
       3    Bas van Eck    Helen Parkhurst        12     

Welpen Groep 6, 5 en 4
Groep 6
       1    Ayoub Abdellaue    De Regenboog     13     pnt
       2    Alhaji Bangura    De Regenboog         8   
       3    Abdikadir Ilyas    De Regenboog        8   

Groep 5
  1     Dylan van Rooy    Hazennest           11 pnt

  2    Laura Weijters    De Bloemaert     10    
   3    Monica Balog    De Bloemaert         9    

Groep 4
   1     Kebo Boes    Hazennest                        11    pnt 
       2    Eamonn El Aissati    Jeanne d'Arc    10 
       3    Anne Snels    De Vonder                      8

Schoolprijzen
Pupillen:

1 De Regenboog 34 pnt
2 Helen Parkhurst 32
3 De Vonder 26

 

Welpen:

1 De Regenboog  37 pnt
2 Hazennnest 30
3 De Bloemaert 28

Chiel van Boxen bekijkt met t vingertje zijn stelling

Cor Kuijstermans

Jeugd Trainer/Coach TDV


 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

Maandag 24 Oktoberi Tilburgs Vakantietoernooien Dammen

Kantine RKTVV Rueckertbaan 207 Aanvang 9.30 Aanmelden vanaf 9.00

Prijsuitreiking 14.45 Gestreefd word naar 8 ronde Zwitsers

Loting is 20 Oktoberi verricht door Kimberley Huijskens  en zusje Melanie

Kimberley en zusje Melanie
informatiepakket Prijzen Dambord Prijzen Russisch dambord.
informatiepakket

Prijzen Damborden met allen wereldkampioenen

(incl doosje schijven)

Russische damborden met handtekening Wereldkampioen

Alexander Schwarzman

de lotingsnummers zijn uitgeloot een geleide loting

Groep 4 tegen groep 4 etc groep 8 tegen groep 8