Tilburgse

 

Damvereniging

 

Welpen 2012

                                  Welpen          Pupillen     Aspiranten   Junioren                            Overzicht

Brabants Welpen Kampioenschap 2012        

Welpen      :   Lev Gilevich      Veldhoven

Danny Vogels Lev Gilevich Harm Peerenboom
Danny Vogels                      Lev Gilevich              Harm Peerenboom

          Finale                  #Halve finale              #Voorronde         

Finale Dongen 5 februari 2012

Finale Groep A            
1 Lev Gilevich Eindhoven x 2 2 2 6
2 Danny Vogels Eindhoven 0 x 2 2 4
3 Harm Peerenboom Uden 0 0 x 1 1
4 Dimitri Goossens Uden 0 0 1 x 1

Barrage Harm-Dimitri  1-1

Finale Groep B            
1 Jan Kornilov Eindhoven x 2 2 2 6
2 Wendy vd List Dongen 0 x 2 2 4
3 Daria Kharina Eindhoven 0 0 x 2 2
4 Austin Hol Dongen 0 0 0 x 0

 

Finale Groep A Dimitri en Lev Finale Groep A Danny en Harm
inale Groep A Dimitri                                 Harm Finale Groep B  Daria en Wendy
Finale Groep B Austin en Jan inale Groep A Dimitri en Lev
Staand Jan groepswinnaar groep B Finale groep A Danny en Dimitri

 

             Finale                  #Halve finale              #Voorronde     

 

Halve Finale Dongen 5  februari 2012

Groep A            
1 Harm Peerenboom Uden x 2 2 2 6
2 Danny Vogels Eindhoven 0 x 2 2 4
3 Jan Kornilov Eindhoven 0 0 x 2 2
4 Austin Hol Dongen 0 0 0 x 0

 

Groep B            
1 Lev Gilevich Eindhoven x 2 1 2 5
2 Dimitri Goossens Uden 0 x 2 2 4
3 Wendy vd List Dongen 1 0 x 2 3
4 Daria Kharina Eindhoven 0 0 0 x 0

 

Halve finale Groep A Danny en Harm Halve finales
Halve finale Groep A Danny en Jan Halve finale Groep B  Wendy Daria
Halve finale Groep B  Dimitri en Lev Halve finale Groep A  Austin en Harm

 

 

          Finale                  #Halve finale              #Voorronde     

Voorrondes 22 januari te Dongen

 

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 pnt WP SB
1 Danny Vogels Eindhoven x 1 2 1 2 2     2 2                 12 61 102
2 Lev Gilevich Eindhoven 1 x 2 2   0   2         2   2       11 55 82
3 Dimitri Goossens Uden 0 0 x 2 2 2               2   2     10 58 70
4 Jan Kornilov Eindhoven 1 0 0 x       2     2 2 2           9 60 66
5 Harm Peerenboom Uden 0   0   x   2 1 2       2 2         9 56 61
6 Wendy vd List Dongen 0 2 0     x   0     2 2   2         8 60 62
7 Daria Kharina Eindhoven         0   x   0     2 2 0     2 2 8 41 38
8 Austin Hol Dongen   0   0 1 2   x   1 1       2       7 54 45
9 Niek vd Akker Uden 0       0   2   x 1     0       2 2 7 48 35
10 Yaroslav Gilevich Eindhoven 0             1 1 x 1     0   2 2   7 45 33
11 Bram Wansink Uden       0   0   1   1 x 1       2 2   7 44 33
12 Stan Derikx Eindhoven       0   0 0       1 x     2 2   2 7 41 25
13 Kasper Wijt Uden   0   0 0   0   2       x 2       2 6 53 32
14 Aleksander Znamenski Eindhoven     0   0 0 2     2     0 x 2       6 51 36
15 Lidia Shumskaya    Eindhoven   0           0       0   0 x 0 1 2 3 40 9
16 Jeroen Pollee Tilburg     0             0 0 0     2 x 1 0 3 40 9
17 AleksandraOvchinnika Eindhoven             0   0 0 0       1 1 x 1 3 38 9
18 Kris vd Akker Uden             0   0     0 0   0 2 1 x 3 37 9

 

 

 
Dimitri                                  Harm Danny                                   Jan
 
Bram                                        Austin Alexandra                                   Yaroslav
 
Wendy                                             Lev Lidia-                                                   Kris
 
Stan                                              Jeroen Niek                                               Daria
 
Kasper-                                       Aleksander

 

Pouleindeling op 5 februari
Poule A:                           Poule B:
Danny Vogels                   Lev Gilevich
Jan Kornilov                     Dimitri Goossens
Harm Peerenboom        Wendy van der List
Austin Hol                         Daria Kharina


Reserve is Niek van den Akker.