Tilburgse

 

Damvereniging

 

Sneldammen 2012

                                  Welpen          Pupillen     Aspiranten   Junioren                           Overzicht

Groeps foto

 

De Winnaars

                                  Welpen          Pupillen     Aspiranten   Junioren                           Overzicht

Aspiranten :  1e Sander van den Broek  2e Astrid Kastelijn

 

 

 
  Asp/Pup   1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 AW
1 Sander van den Broek A 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 13
2 Kimberley Huijskens P 0 2 2 2 0 2 2 2 2 2 2 2 2 13
3 Astrid Kastelijns A 0 0 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 13
4 Alhaji Bangura P 0 0 1 2 2 2 0 2 2 1 2 2 2 13
5 Sjors van 't Westeinde P 0 0 0 0 0 2 2 2 2 2 2 2 2 13
6 Erwin Broekhoven P 0 2 0 0 2 1 0 2 2 2 1 2 2 13
7 Pim Mommers P 0 0 0 0 0 1 2 2 0 2 2 2 2 13
8 Selina Goossens P 0 0 0 2 0 2 0 1 0 2 2 2 2 13
9 Jerrico van Zuijlen P 0 0 0 0 0 0 0 1 2 2 2 2 2 13
10 Andy Driessen P 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 2 2 13
11 Ayoub Abdellaue P 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 2 0 2 13
12 Robin Bodar P 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 1 2 13
13 Nick Hendriks P 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 2 13
14 dummy   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13

 

                                  Welpen          Pupillen     Aspiranten   Junioren                           Overzicht

 

 

Pupillen                             2e Alhaji Bangura 1e Kimberley Huijskens 3e Sjors van 't Westeinde

 

 

 
  Asp/Pup   1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 AW
1 Sander van den Broek A 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 13
2 Kimberley Huijskens P 0 2 2 2 0 2 2 2 2 2 2 2 2 13
3 Astrid Kastelijns A 0 0 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 13
4 Alhaji Bangura P 0 0 1 2 2 2 0 2 2 1 2 2 2 13
5 Sjors van 't Westeinde P 0 0 0 0 0 2 2 2 2 2 2 2 2 13
6 Erwin Broekhoven P 0 2 0 0 2 1 0 2 2 2 1 2 2 13
7 Pim Mommers P 0 0 0 0 0 1 2 2 0 2 2 2 2 13
8 Selina Goossens P 0 0 0 2 0 2 0 1 0 2 2 2 2 13
9 Jerrico van Zuijlen P 0 0 0 0 0 0 0 1 2 2 2 2 2 13
10 Andy Driessen P 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 2 2 13
11 Ayoub Abdellaue P 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 2 0 2 13
12 Robin Bodar P 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 1 2 13
13 Nick Hendriks P 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 2 13
14 dummy   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13

 

 

Vooraan Jerrico tegen Andy en Sander tegen Kimberley Vooraan Jerrico tegen Andy en Sander tegen Kimberley
Vooraan Sjors tegen Selina en Erwin tegen Ayoub Vooraan Sjors tegen Selina en Erwin tegen Ayoub
Vooraan Ayoub tegen Erwin  en  Selina tegen  Sjors Vooraan Ayoub tegen Erwin  en  Selina tegen  Sjors
Vooraan Astrid tegen Alhaji en  Pim tegen Robin Vooraan Astrid tegen Alhaji en  Pim tegen Robin
Sjors tegen Astrid en Alhaji tegen Robin  Andy tegen Sander
Selina tegen Ayoub  Jerrico tegen Erwin
Kimberley tegen Alhaji groep

                                  Welpen          Pupillen     Aspiranten   Junioren                           Overzicht

 

 

Welpen:         2e Ethan Hunt  1e Harm Peerenboom 3e Dimitri Goossens

 

 
  Finale  A Plaats 1 2 3 4 5 6 7 8 AW + = - Pt
1 Harm Peerenboom Mariaheide 2 1 2 2 2 2 2 7 6 1 0 13
2 Ethan Hunt Helmond 1 0 2 2 2 2 2 7 5 1 1 11
3 Dimitri Goossens Uden 0 2 1 2 2 2 2 7 5 1 1 11
4 Hugo Bergen Uden 0 1 0 2 1 2 2 7 3 2 2 8
5 Tom van Maastricht Den Bosch 0 0 0 0 2 2 2 7 3 0 4 6
6 Niek vd Akker Uden 0 0 0 1 0 2 2 7 2 1 4 5
7 Laura Brons Den Bosch 0 0 0 0 0 0 2 7 1 0 6 2
8 Bram Wansink Uden 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 7 0

Barrage  Ehan - Dimitri 2-0

Nick tegen Harm Dimitri tegen Harm

 

 

 

Welpen groep B     2e Sven  1e Rocko van Dongen    3e casper

 

 
  Finale B Plaats 1 2 3 4 5 6 7 8 AW + = - Pt
1 Rocco van Dongen Dongen 2 2 2 2 2 2 2 7 7 0 0 14
2 Sven Hoevenaars Dongen 0 2 2 2 2 2 2 7 6 0 1 12
3 Kasper Wijt Uden 0 0 2 2 2 2 2 7 5 0 2 10
4 Siebe Tennebroek Dongen 0 0 0 2 2 2 2 7 4 0 3 8
5 Kris vd Akker Uden 0 0 0 0 2 2 2 7 3 0 4 6
6 Thomas Wijt Uden 0 0 0 0 0 1 2 7 1 1 5 3
. Lars vd Tillart Uden 0 0 0 0 0 1 2 7 1 1 5 3
8 dummy dummy 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 7 0

 

Kasper tegen Lars Sven in Finale groep B   tegen dummy

 

Voorronde:

 
  Groep A Plaats 1 2 3 4 5 6 7 8 AW + = - Pt
1 Harm Peerenboom Mariaheide 2 2 2 2 2 2 2 7 7 0 0 14
2 Dimitri Goossens Uden 0 2 2 0 2 2 2 7 5 0 2 10
3 Laura Brons Den Bosch 0 0 2 2 2 2 2 7 5 0 2 10
4 Bram Wansink Uden 0 0 0 2 2 2 2 7 4 0 3 8
5 Kasper Wijt Uden 0 2 0 0 1 2 2 7 3 1 3 7
6 Rocco van Dongen Dongen 0 0 0 0 1 2 2 7 2 1 4 5
7 Thomas Wijt Uden 0 0 0 0 0 0 2 7 1 0 6 2
8 dummy dummy 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 7 0

 

 
  Groep B Plaats 1 2 3 4 5 6 7 8 AW + = - Pt
1 Rocco van Dongen Dongen 2 2 2 2 2 2 2 7 7 0 0 14
2 Sven Hoevenaars Dongen 0 2 2 2 2 2 2 7 6 0 1 12
3 Kasper Wijt Uden 0 0 2 2 2 2 2 7 5 0 2 10
4 Siebe Tennebroek Dongen 0 0 0 2 2 2 2 7 4 0 3 8
5 Kris vd Akker Uden 0 0 0 0 2 2 2 7 3 0 4 6
6 Thomas Wijt Uden 0 0 0 0 0 1 2 7 1 1 5 3
. Lars vd Tillart Uden 0 0 0 0 0 1 2 7 1 1 5 3
8 dummy dummy 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 7 0

 

 

 

vooraan Lars tegen Tom    en        Hugo tegen Sven vooraan Lars tegen Tom    en        Hugo tegen Sven
vooraan Kris tegen Siebe en Ethan tegen Niek vooraan Kris tegen Siebe en Ethan tegen Niek
Vooraan Bram tegen Harm  en Kasper tegen Thomas Vooraan Bram tegen Harm  en Kasper tegen Thomas
Vooraan Dimitri tegen Rocco Vooraan Dimitri tegen Rocco  en  Thonas tegen Kasper
Harm tegen Laura   Siebe  tegen Tom
 Ethan tegen   Kris  Bram tegen  Tom