Tilburgse

 

Damvereniging

 

2001-2002

Brabants Welpen Sneldammen Kampioenschap 2002

Welpen:        Ilse Sprangers        Dongen                   

Welpen   1 2 3   1 2 3 pnt
1 Ilse Sprangers, Dongen S&A/DAM X 3 3 X 3 3 12
2 Loewy Hermans, Gilze   0 X 3 0 X 3 6
3 Varisha Girdhari, Den Bosch   0 0 X 0 0 X 0

Ilse Sprangers       Dongen Welpen sneldamkampioen van Noord-Brabant 20003

 

Brabants Pupillen Sneldammen Kampioenschap 2002

Pupillen:      Rik van Baak                Dongen          

Finale   Poule 1   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Rik van Baak, Dongen S&A/DAM X 3 3 3 3 3 15
2 Jeroen Beerens, Dongen  S&A/DAM 0 X 3 0 3 3 9
3 Joeri Hezemans, Tilburg Aino 0 0 X 3 3 3 9
4 Dirk v.d.Laag, Rosmalen HED 0 3 0 X 3 3 9
5 Arfidah Beset , Den Bosch HED 0 0 0 0 X 3 3
6 Pirko Hezemans, Tilburg S&A/DAM 0 0 0 0 0 X 0

Rik van Baak, Dongen Pupillen sneldamkampioen van Noord-Brabant 2002

barrages

Jeroen Beerens  - Joeri Hezemans,  3-0

Dirk v.d.Laag   - Jeroen Beerens   1-1

Joeri Hezemans  -  Dirk v.d.Laag     3-0

Finale   Poule 2   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Noud Rademakers, Dongen S&A/DAM X 1 3 3 3 3 13
2 Charlotte Korn, Dongen S&A/DAM 1 X 3 0 3 3 10
3 Rianne van Dongen, Hulten S&A/DAM 0 0 X 3 3 3 9
4 Paul vd Boor S&A/DAM 0 3 0 X 3 3 9
5 Bastiaan vd Boor, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 X 1 1
6 Remon de la Rie, Rijen   0 0 0 0 1 X 1
Finale   Poule 3   1 2 3 4 5 6 7 pnt
1 Sannie Sprangers, Dongen S&A/DAM X 3 1 3 3 0 3 13
2 Justus Heesbeen, Dongen   0 X 3 3 3 3 3 12
3 Huub Verduijn ,Dongen S&A/DAM 1 0 X 1 3 3 3 11
4 Frans v Opstal ,Dongen S&A/DAM 0 3 1 X 1 3 3 8
5 Terry vd Vegt Dongen   0 0 0 1 X 1 3 7
6 Yvonne v Beek, Hulten   3 0 0 0 1 X 0 6
7 Willem van Loon, Rijen   0 0 0 0 0 3 X 3

voorronde

Voorronde  Poule A   1 2 3 4 5 6 7 pnt
1 Joeri Hezemans, Tilburg Aino X 3 3 3 3 3 3 18
2 Pirko Hezemans, Tilburg S&A/DAM 0 X 3 3 3 3 3 15
3 Bastiaan vd Boor, Dongen S&A/DAM 0 0 X 3 3 3 3 12
4 Rianne van Dongen, Hulten S&A/DAM 0 0 0 X 3 3 3 9
5 Yvonne v Beek, Hulten   0 0 0 0 X 1 3 4
6 Sannie Sprangers, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 1 X 3 4
7 Loewy Hermans, Gilze   0 0 0 0 0 0 X 0
Voorronde  Poule B   1 2 3 4 5 6 7 pnt
1 Dirk v.d.Laag, Rosmalen HED X 3 3 3 3 3 3 18
2 Arfidah Beset , Den Bosch HED 0 X 3 3 3 3 3 15
3 Remon de la Rie, Rijen   0 0 X 3 3 3 3 12
4 Noud Rademakers, Dongen S&A/DAM 0 0 0 X 3 3 3 9
5 Justus Heesbeen, Dongen   0 0 0 0 X 1 3 4
6 Willem van Loon, Rijen   0 0 0 0 1 X 3 4
7 Varisha Girdhari, Den Bosc   0 0 0 0 0 0 X 0
Voorronde  Poule C   1 2 3 4 5 6 7 8 pnt
1 Jeroen Beerens, Dongen  S&A/DAM X 1 3 3 3 3 3 3 19
2 Rik van Baak, Dongen S&A/DAM 1 X 1 3 3 3 3 3 17
3 Charlotte Korn, Dongen S&A/DAM 0 1 X 3 0 0 3 3 10
4 Paul vd Boor S&A/DAM 0 0 0 X 3 3 0 3 9
  Frans v Opstal S&A/DAM 0 0 3 0 X 3 0 3 9
  Huub Verduijn S&A/DAM 0 0 3 0 0 X 3 3 9
7 Ilse Sprangers S&A/DAM 0 0 0 3 3 0 X 0 6
8 Terry vd Vegt Dongen   0 0 0 0 0 0 3 X 3

 

Brabants Aspiranten Sneldammen Kampioenschap 2002

Aspiranten:       Mark Adriaans         Asten             

Aspiranten   1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 pnt
1 Mark Adriaans, Asten EAD X X 0 3 3 3 3 1 3 3 1 3 23
2 Tom Rutten, Dongen S&A/DAM 3 0 X X 1 1 3 3 0 3 1 3 18
3 Karst v.Keijzerswaard, Rosmalen HED 0 0 1 1 X X 1 1 3 3 1 3 14
4 Geert Allard, Dongen S&A/DAM 0 1 0 0 1 1 X X 3 0 3 3 12
5 Janneke van Dongen, Hulten S&A/DAM 0 0 3 0 0 0 0 3 X X 3 3 12
6 Robert Wintraecken, Den Bosch HED 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 X X 3


 Mark Adriaans, Asten Aspiranten sneldamkam¬pioen van Noord—Brabant 2002.

 

Brabants Junioren Sneldammen Kampioenschap 2002

Junioren:          Jasper Daems                          Dongen      

Junioren   1 1 1 2 2 2 3 3 3 pnt
1 Jasper Daems, Dongen S&A/DAM X X X 3 3 3 3 3 3 18
2 Frank van Dongen , Hulten S&A/DAM 0 0 0 X X X 1 3 0 4
3 Patrick Adriaans , Asten EAD 0 0 0 1 0 3 X X X 4

Jasper Daerns, Dongen Junioren sneldamkampioen van Noord—Brabant 2002

Barrage

Frank van Dongen -  Patrick Adriaans  3-0