Tilburgse

 

Damvereniging

 

2002-2003

Brabants Welpen Sneldammen Kampioenschap 2003

Welpen:       Michiel Rusch      Eindhoven                    

Finale Poule A   1 2 3 4 pnt
1 Nichiel Rusch Eindhoveb Dc Mensfort X 1 3 3 7
2 Ilse Sprangers, Dongen S&A/DAM 1 X 3 1 5
3 Jeroen Verhees Rijen   0 0 X 3 3
4 Bjarne Krooswijk Waspik   0 1 0 X 1

Michiel Rusch      Eindhoven Welpen sneldamkampioen van Noord-Brabant 2003

Finale Poule A   1 2 3 pnt
1 Lisette Verduijn Dongen S&A/DAM X 3 3 6
2 Dimitri vd Velden Waspik   0 X 3 3
3 Roel Jacobs Rijen   0 0 X 0

Voorronde:

Voorronde Poule A   1 2 3 pnt
1 Nichiel Rusch Eindhoveb Dc Mensfort X 3 3 6
2 Jeroen Verhees Rijen   0 X 3 3
3 Lisette Verduijn Dongen S&A/DAM 0 0 X 0
Voorronde Poule B   1 2 3 4 pnt
1 Ilse Sprangers, Dongen S&A/DAM X 3 3 3 9
2 Bjarne Krooswijk Waspik   0 X 3 3 6
3 Roel Jacobs Rijen   0 0 X 3 3
4 Dimitri vd Velden Waspik   0 0 0 X 0

 

Brabants Pupillen Sneldammen Kampioenschap 2003

Pupillen:      Joeri Hezemans                Tilburg        

Finale Poule A   1 2 3 4 pnt
1 Joeri Hezemans, Tilburg Angarde X 3 3 3 9
2 Afidah Beset Den Bosch HED 0 X 1 3 4 nb
3 Sannie Sprangers, Dongen S&A/DAM 0 1 X 3 4 nb
4 Bastiaan vd. Boor, Dongen S&A/DAM 0 0 0 X 0

Joeri Hezemans, Tilburg Pupillen sneldamkampioen van Noord-Brabant 2003

Finale Poule B   1 2 3 4 pnt
1 Pirko Hezemans, Tilburg S&A/DAM X 3 3 0 9
  Noud Rademakers, Dongen S&A/DAM 0 X 3 3 4
3 Paul vd. Boor, Dongen S&A/DAM 0 0 X 3 4
4 Huub Verduijn Dongen S&A/DAM 3 0 0 X 0
Finale Poule C   1 2 3 4 pnt
1 Wesley Touw Waspik   X 3 3 0 9
  Floris Haasnoot, Someren   0 X 3 3 4
3 Ralf Geelen Someren   0 0 X 3 4
  Frans van Opstal S&A/DAM 3 0 0 X 0
Finale Poule C   1 2 3 pnt
1 Charlotte Korm, Dongen S&A/DAM X 3 3 9
2 Terry vd Vegt Dongen   0 X 3 4
3 eroen Driessen Someren   0 0 X 4

voorronde

Voorronde  Poule A   1 2 3 4 5 6 7 8 pnt
1 Sannie Sprangers, Dongen S&A/DAM X 0 3 3 3 3 3 3 18
2 Afidah Beset Den Bosch HED 3 X 0 3 3 1 3 3 16
3 Paul vd. Boor, Dongen S&A/DAM 0 3 X 3 0 3 3 3 15
4 Pirko Hezemans, Tilburg S&A/DAM 0 0 0 X 3 0 3 3 9
5 Ralf Geelen Someren   0 0 3 0 X 3 0 3 9
6 Wesley Touw Waspik   0 1 0 3 0 X 1 3 8
7 Jeroen Driessen Someren   0 0 0 0 3 1 X 0 4
8 Terry vd Vegt Dongen   0 0 0 0 0 0 3 X 3

 

Voorronde  Poule B   1 2 3 4 5 6 7 pnt
1 Joeri Hezemans, Tilburg Angarde X 3 3 3 3 3 3 18
2 Bastiaan vd. Boor, Dongen S&A/DAM 0 X 3 0 3 3 3 12
3 Noud Rademakers, Dongen S&A/DAM 0 0 X 3 3 3 1 10
4 Huub Verduijn Dongen S&A/DAM 0 3 0 X 0 3 3 9
5 Floris Haasnoot, Someren   0 0 0 3 X 0 3 6
6 Frans van Opstal S&A/DAM 0 0 0 0 3 X 1 4
7 Charlotte Korm, Dongen S&A/DAM 0 0 1 0 0 1 X 2

 

Brabants Aspiranten Sneldammen Kampioenschap 2003

Aspiranten:       Jeroen Beerens                  Dongen    

Junioren/Aspiranten   1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 pnt  
1 Patrick Adriaans , Asten EAD X X 3 3 3 0 1 1 3 3 3 3 23 jun
2 Jeroen Beerens, Dongen  S&A/DAM 0 0 X X 3 0 1 1 3 3 3 3 17 Asp
3 Karst v.Keijzerswaard, Rosmalen HED 0 3 0 3 X X 0 0 3 3 3 1 16 Asp
4 Rik van Baak, Dongen S&A/DAM 1 1 1 1 3 3 X X 1 0 3 1 15 Asp
5 Frank van Dongen, Hulten S&A/DAM 0 0 0 0 0 0 1 3 X X 3 3 10 Jun
6 Tom Rutten, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 X X 2 Asp


 Jeroen Beerens ,    Dongen Aspiranten sneldamkam¬pioen van Noord—Brabant 2003

 

Brabants Junioren Sneldammen Kampioenschap 2003

Junioren:          Patrick Adriaans                   Asten      

Junioren/Aspiranten   1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 pnt  
1 Patrick Adriaans , Asten EAD X X 3 3 3 0 1 1 3 3 3 3 23 jun
2 Jeroen Beerens, Dongen  S&A/DAM 0 0 X X 3 0 1 1 3 3 3 3 17 Asp
3 Karst v.Keijzerswaard, Rosmalen HED 0 3 0 3 X X 0 0 3 3 3 1 16 Asp
4 Rik van Baak, Dongen S&A/DAM 1 1 1 1 3 3 X X 1 0 3 1 15 Asp
5 Frank van Dongen, Hulten S&A/DAM 0 0 0 0 0 0 1 3 X X 3 3 10 Jun
6 Tom Rutten, Dongen S&A/DAM 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 X X 2 Asp

Patrick Adriaans , Asten Junioren sneldamkampioen van Noord—Brabant 2003,