Tilburgse

 

Damvereniging

 

Welpen 2008

 

Koen 2 Tijs 1 Wouter 3  
   
 

Verslag op DamZ

 

Zondag 9 maart 2008

                                                                                     1 2 3 4 5 6 7 8        Pnt       Barrage

1.

Tijs van Dongen

Osdo/D.A.M.

 

2

0

2

2

2

2

2

12

 

 

2.

Koen van der List

Osdo/D.A.M.

0

 

2

0

2

2

2

2

10

1

2

3.

Wouter Verputten

H.E.D.

2

0

 

2

2

0

2

2

10

1

0

4.

Dirk van der Velden

T.D.V.

0

2

0

 

2

2

0

2

8

 

 

5.

Mathieu Baars

Huisdammer

0

0

0

0

 

2

2

2

6

 

 

5.

Lijie Hu

Huisdammer

0

0

2

0

0

 

2

2

6

 

 

7.

Marijn de Krom

T.D.V.

0

0

0

2

0

0

 

2

4

 

 

8.

Bob Bornkamp

Osdo/D.A.M.

0

0

0

0

0

0

0

 

0

 

 

 

Schooldammen 2008

terug naar Schooldammen      Welpen

Brabantse scholen kampioenschap 2008 

Pupillen: Antonius school     Heusden-Asten

  Foto's    DamZ  

                                                                Pupillen : 

1 Antonius HeusdenAsten

10 9-1-0  19  (61-19)

2 Achterberg 1 Dongen

10 7-3-0  17 (63-17)

3 Petrus Someren

10 6-4-2  12  (44-39)

3 De Vijf Eiken Rijen

10 6-0-4  12  (44-39)

 

 

 

5 Rendal Lierop

10 4-3-3  11  (40-40)

6 Achterberg 2 Dongen

10 3-5-2  11   (39-41)

 

7 Het Lover 1 Asten

10 2-4-4  8  (38-42)

8 De Vonder Riel

10 3-1-6  7 (28-52)

 

 

9 Het Lover 2 Asten

10 2-2-8  (27-53)

10 De Regenboog Tilburg

10 0-5-5  5   (30-50)

 

 

11 Heilig Hart Dongen

10 0-2-8  2  (28-54)

 

 

 

 

    terug naar Schooldammen      pupillen

 Brabantse scholen kampioenschap 2008                      Welpen : 

 Welpen: Achterberg   school         Dongen

 

 

1 Achterberg 1 Dongen

8 6-2-0  14  (46-18)

Kampioen  2008

 

 

 

 

2 Biezenkring Dongen

8 5-1-2  11  (44-20)

3 St Jan Dongen

8 3-5-0  11  (37-27)

 

 

4 Rendal Lierop

8 5-0-3  10  (33-31)

5 De Vonder Someren

8 3-2-3  (31-33)

 

 

 

6 Achterberg 2 Dongen

8 1-4-3  (31-33)

7 Brakken Rijen

8 1-3-4  (23-41)

 

8 Petrus Someren

8 0-4-4  (21-43)

9 Anspach Dongen

8 0-3-5  (22-42)

 

Pupillen 2008

 

Sander van den Broek Joris de Valk
Koen van Zon Tom Graafmans

ZIE  Foto's         DamZ  

Eindstand Groep A
 
      1 2 3 4 AW + = - Pt
1 Sander van den Broek TDV 2 2 2 3 3 0 0 6
2 Joris de Valk TDV 0 2 2 3 2 0 1 4
  3 Tom Graafmans TDV 0 0 2 3 1 0 2 2
4 Koen van Zon DAM 0 0 0 3 0 0 3 0

 

Lars Hendriks Nick van 't Westeinde
Bas Ramaekers Janneke Kouwenberg


ZIE  Foto's

Eindstand Groep B
 
        1 2 3 4 AW + = - Pt
  1 Lars Hendriks DAM 2 2 2 3 3 0 0 6
  2 Nick van ’t Westeinde DAM 0 2 2 3 2 0 1 4
    3 Bas Ramaekers EAD 0 0 2 3 1 0 2 2
  4 Janneke Kouwenberg DAM 0 0 0 3 0 0 3 0

 

Eindstand Groep C
 
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 AW + = - Pt WP SB
1 Tom Kerkers EAD 0 . 2 2 2 . . 2 . 5 4 0 1 8 27 40
2 Lars vd Sanden DAM 2 1 0 . . . 2 2 . 5 3 1 1 7 28 37
. Jeroen  de Backer EAD . 1 0 2 2 2 . . . 5 3 1 1 7 28 37
4 Tijs van Dongen DAM 0 2 2 . 0 2 . . . 5 3 0 2 6 31 36
5 Twan  Bekkers HED 0 . 0 . . 2 2 . 2 5 3 0 2 6 23 16
6 Astrid Kastelijn HED 0 . 0 2 . . . 1 2 5 2 1 2 5 24 15
7 Sam Tennebroek DAM . . 0 0 0 . 2 . 2 5 2 0 3 4 23 8
8 Wouter Verputten HED . 0 . . 0 . 0 2 2 5 2 0 3 4 20 6
9 Kieran Verbiest HED 0 0 . . . 1 . 0 2 5 1 1 3 3 24 5
10 Dummy   . . . . 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 22 0

 

Halve finale pupillen 2007/2008        Finale     Voorronde

Poule A                                  Poule B

Lars – Koen           0-2                   Joris – Tom             2-0

Sander – Bas          2-0                   Janneke - Nick        0-2

 

Koen – Bas             2-0                   Joris - Janneke        0-2

Sander – Lars           2-0                  Tom - Nick             2-0

 

Bas – Lars                 2-0                Nick - Joris              0-2

Koen – Sander          1-1                Tom – Janneke        2-0

Eindstand A

1/2 Sander van den Broek  TDV        3-5      naar finalepoule A

      Koen van Zon            Dongen      3-5                          A

3     Bas Ramaekers          Asten          3-2                          B

4     Lars Hendriks             Dongen       3-0                          B

Eindstamd B

1/2 Tom Graafmans            TDV        3-4                           A

      Joris de Valk                TDV        3-4                           A

3/4  Nick van 't Westeinde    Dongen     3-2                           B

      Janneke Kouwenberg     Dongen      3-2                           B

    Finale     Halve_Finale

4 november Voorronde Pupillen     Kampioenschap Noord Brabant 2008

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 AW +   =   - Pt   WP   SB
1 Tom Graafmans, TDV 2 . . 1 2 . 2 2 . . . . . . . . . . . . . 5 4 - 1 - 0 9 34 61
2 Nick van ’t Westeinde, O/D 0 2 . . . 2 . . . 2 . . . . . . . . 2 . . 5 4 - 0 - 1 8 30 42
3 Lars Hendriks Osdo/DAM . 0 . . . 1 . 2 . . 2 . . . 2 . . . . . . 5 3 - 1 - 1 7 30 37
4 Bas Ramaekers EAD . . . 2 1 0 . . . . . 2 . . 2 . . . . . . 5 3 - 1 - 1 7 29 37
5 Janneke Kouwenberg Osd/D 1 . . 0 . . 2 . . . . . . . . 2 . . . 2 . 5 3 - 1 - 1 7 28 33
6 Lars van der Sanden Osd/D 0 .0 .   .1   .• . . . . .   2 2 .2 . . . . . .   5 3 - 1 - 1 7 28 31
7 Colin Kerkhof Osdo/DAM . 0 1 2 . . . . . . . . 2 . . . . . . . 2 5 3 - 1 - 1 7 26 29
8 Bart van Zon Osdo/DAM 0 . . . 0 . . . 2 . . . 2 . 2 . . . . . . 5 3 - 0 - 2 6 30 28
9 Tom Mertens Osdo/DAM 0 . 0 . . . . . 2 . . . . 2 . . . . 2 . . 5 3 - 0 - 2 6 28 24
10 Jeroen de Backer EAD . . . . . . . 0 0 2 . 2 . . . . . . . . 2 5 3 - 0 - 2 6 21 18
11 Koen van der List OSDO/D . 0 . . . . . . . 0 . . . 1 . . 2 . . 2 . 5 2 - 1 - 2 5 23 14
12 Susan Adriaans EAD . . 0 . . . . . . . . . . 1 . . 2 . 0 2 . 5 2 - 1 - 2 5 18 14
13 Sacha van Iperen TDV . . . 0 . 0 . . . 0 . . . . . 2 . 2 . . . 5 2 - 0 - 3 4 27 14
  Tijs van Dongen Osdo/Dam . . . . . 0 0 0 . . . . . . . 2 . 2 . . . 5 2 - 0 - 3 4 27 14
15 Erik Tabbers Angarde Inf . . . . . 0 . . 0 . 1 1 . . . . 2 . . . . 5 1 - 2 - 2 4 26 16
16 Tom Kerkers EAD . . 0 0 . . . 0 . . . . . . . . . . 2 2 . 5 2 - 0 - 3 4 24 8
17 Twan Bekkers Heijmans Ex . . . .   0 . . . . . .   0 0 .   .   2   2 5 2 - 0 - 3 4 17 4
18 Astrid Kastelijn Heijm. Exc . . . . . . . . . . 0 0 . . 0 . . 1 . . 2 5 1 - 1 - 3 3 17 3
19 Kieran Verbiest Heijm Exc . . . . . . . . . . . . 0 0 . . . 1 . 0 2 5 1 - 1 - 3 3 13 3
20 Teun van Zon Osdo/DAM . 0 . . . . . . 0 . . 2 . . . 0 0 . . . . 5 1 - 0 - 4 2 27 10
21 Marijn de Krom TDV . . . . 0 . . . . . 0 0 . . . 0 . . 2 . . 5 1 - 0 - 4 2 24 6
22 dummy . . . . . . 0 . . 0 . . . . . . 0 0 0 . . 5 0 - 0 - 5 0 23 0

HALVE FINALE 16 DECEMBER, HUIZE   GRAAFMANS

POULE A:                                                                       POULE B:

Koen van Zon (nr 1 gepl)                                                Joris de Valk (nr 2 gepl)

Sander van den Broek (nr 3 gepl)                                    Tom Graafmans (nr 1 voorronde)

Lars Hendriks (nr 3 voorronde)                                       Nick van ’t Westeinde (nr 2 voorronde)

Bas Ramaekers (nr 4 voorronde)                                    Janneke Kouwenberg (nr 5 voorronde)

De nrs 1 en 2 van elke poule plaatst zich voor de finale in Asten op 20 januari 2008.

 

Kersttoernooi dec 2007

terug naar Schooldammen       welpen

Scholen Kersttoernooi   Tilburg 2007                        Foto's

    Pupillen :   Sander van den Broek

 

Sander van den Broek Tom Graafmans
 
Abdul Bangura  

 

Ranglijst Groep 8, 7 en 6
    School Cat AW Pt WP SB
1 Sander van den Broek D'n Hazennest A8 10 19 129 241
2 Tom Graafmans BS De Vonder A7 10 18 129 220
3 Abdul Bangura De Regenboog A7 10 17 126 197
4 Kubilay van Delft De Regenboog A7 10 13 126 131
5 Sacha van Iperen BS De Vonder A6 10 13 120 129
6 Stefan Hoekstra OBS De Heerenvelden A7 10 12 134 134
7 Erik Tabbers Helen Parkhurst A8 10 12 128 122
8 Emre Dogan De Regenboog A6 10 12 123 114
9 Jules van Iperen BS De Vonder A8 10 12 108 108
10 Mustafa Dogan De Regenboog A6 10 12 105 108
11 Marijn de Krom De Stappen A6 10 12 100 107
12 Sanne van de Sanden De Sporckt A6 10 11 85 75
13 Dirk van de Velden Stelaertshoeve A6 10 10 101 90
14 San-Yon Kan De Regenboog A6 10 10 101 77
15 Ilse van de Linde De Sporckt A6 10 10 96 88
16 Kevin Arteman De Sporckt A7 10 10 96 87
17 Nicky Eberson RKBS De Wegwijzer A7 10 9 82 66

   terug naar Schooldammen         pupillen 

Welpen :   Ryan Jacobs

Ryan Jacob Marijn Robbeson
 
Sjoerd van Eck  

Ranglijst Groep 5, 4 en 3
    School Cat AW Pt WP SB
1 Ryan Jacob De Sporckt F4 10 12 110 122
2 Marijn Robbeson OBS Panta Rhei F4 10 11 113 100
3 Sjoerd van Eck Helen Parkhurst F5 10 10 107 92
4 Luuk Marcelis Jeanne D'Arc F5 10 10 103 88
5 Noel van de Sande OBS De Heerenvelden F5 10 10 88 74
6 Annemoon Schilders BS De Vonder F4 10 9 109 83
7 Sabrine El Khanoussi OBS Gesworen Hoek F5 10 9 89 51
8 Eddy Denissen De Stappen F4 10 9 87 52
9 Stijn de Zeeuw D'n Hazennest F5 10 9 72 46
10 Anouk van Gool OBS De Heerenvelden F5 10 8 102 77
11 Pelle Bonink OBS Panta Rhei F5 10 8 100 74
12 Floortje van Ham De Sporckt F5 10 8 92 63
13 Bas Peters BS Meander F5 10 8 83 58
14 Eric van de Ven D'n Hazennest F4 10 8 80 45
15 Luuk Maas De Sporckt F5 10 7 92 52
16 Jesse Kok De Stappen F4 10 7 83 39
17 Tom Bonink OBS Panta Rhei F3 10 7 82 40
18 Kim van Rooij De Stappen F5 10 7 70 39
19 Anne van den Bogaert Jeanne D'Arc F3 10 6 75 32
20 Hakan Bogutekin Jeanne D'Arc F3 10 5 91 35
21 Lonneke van Baast De Stappen F4 10 0 83 0

 

Voor ieder was na afloop een mapje met daarin

-  DamZ   KNDB jeugdblad met spelregels

-  Cd        voor de PC met dammentor

-  Folder    Uitnodiging dam cursus

DamZ-Cd-Folder

Voor de school begeleiders was er ook een mapje

beschikbaar.

-damcursus voor de lagere school

dammen ontdek het zelf   Zorn uitgave is gratis

www.kenmerk.nl   geef dammen als zoekargument

-KNDB damblad

-CD  voor de PC met dammentor

-Folder

-DamZ