Tilburgse

 

Damvereniging

 

Pupillen 2008

 

Sander van den Broek Joris de Valk
Koen van Zon Tom Graafmans

ZIE  Foto's         DamZ  

Eindstand Groep A
 
      1 2 3 4 AW + = - Pt
1 Sander van den Broek TDV 2 2 2 3 3 0 0 6
2 Joris de Valk TDV 0 2 2 3 2 0 1 4
  3 Tom Graafmans TDV 0 0 2 3 1 0 2 2
4 Koen van Zon DAM 0 0 0 3 0 0 3 0

 

Lars Hendriks Nick van 't Westeinde
Bas Ramaekers Janneke Kouwenberg


ZIE  Foto's

Eindstand Groep B
 
        1 2 3 4 AW + = - Pt
  1 Lars Hendriks DAM 2 2 2 3 3 0 0 6
  2 Nick van ’t Westeinde DAM 0 2 2 3 2 0 1 4
    3 Bas Ramaekers EAD 0 0 2 3 1 0 2 2
  4 Janneke Kouwenberg DAM 0 0 0 3 0 0 3 0

 

Eindstand Groep C
 
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 AW + = - Pt WP SB
1 Tom Kerkers EAD 0 . 2 2 2 . . 2 . 5 4 0 1 8 27 40
2 Lars vd Sanden DAM 2 1 0 . . . 2 2 . 5 3 1 1 7 28 37
. Jeroen  de Backer EAD . 1 0 2 2 2 . . . 5 3 1 1 7 28 37
4 Tijs van Dongen DAM 0 2 2 . 0 2 . . . 5 3 0 2 6 31 36
5 Twan  Bekkers HED 0 . 0 . . 2 2 . 2 5 3 0 2 6 23 16
6 Astrid Kastelijn HED 0 . 0 2 . . . 1 2 5 2 1 2 5 24 15
7 Sam Tennebroek DAM . . 0 0 0 . 2 . 2 5 2 0 3 4 23 8
8 Wouter Verputten HED . 0 . . 0 . 0 2 2 5 2 0 3 4 20 6
9 Kieran Verbiest HED 0 0 . . . 1 . 0 2 5 1 1 3 3 24 5
10 Dummy   . . . . 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 22 0

 

Halve finale pupillen 2007/2008        Finale     Voorronde

Poule A                                  Poule B

Lars – Koen           0-2                   Joris – Tom             2-0

Sander – Bas          2-0                   Janneke - Nick        0-2

 

Koen – Bas             2-0                   Joris - Janneke        0-2

Sander – Lars           2-0                  Tom - Nick             2-0

 

Bas – Lars                 2-0                Nick - Joris              0-2

Koen – Sander          1-1                Tom – Janneke        2-0

Eindstand A

1/2 Sander van den Broek  TDV        3-5      naar finalepoule A

      Koen van Zon            Dongen      3-5                          A

3     Bas Ramaekers          Asten          3-2                          B

4     Lars Hendriks             Dongen       3-0                          B

Eindstamd B

1/2 Tom Graafmans            TDV        3-4                           A

      Joris de Valk                TDV        3-4                           A

3/4  Nick van 't Westeinde    Dongen     3-2                           B

      Janneke Kouwenberg     Dongen      3-2                           B

    Finale     Halve_Finale

4 november Voorronde Pupillen     Kampioenschap Noord Brabant 2008

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 AW +   =   - Pt   WP   SB
1 Tom Graafmans, TDV 2 . . 1 2 . 2 2 . . . . . . . . . . . . . 5 4 - 1 - 0 9 34 61
2 Nick van ’t Westeinde, O/D 0 2 . . . 2 . . . 2 . . . . . . . . 2 . . 5 4 - 0 - 1 8 30 42
3 Lars Hendriks Osdo/DAM . 0 . . . 1 . 2 . . 2 . . . 2 . . . . . . 5 3 - 1 - 1 7 30 37
4 Bas Ramaekers EAD . . . 2 1 0 . . . . . 2 . . 2 . . . . . . 5 3 - 1 - 1 7 29 37
5 Janneke Kouwenberg Osd/D 1 . . 0 . . 2 . . . . . . . . 2 . . . 2 . 5 3 - 1 - 1 7 28 33
6 Lars van der Sanden Osd/D 0 .0 .   .1   .• . . . . .   2 2 .2 . . . . . .   5 3 - 1 - 1 7 28 31
7 Colin Kerkhof Osdo/DAM . 0 1 2 . . . . . . . . 2 . . . . . . . 2 5 3 - 1 - 1 7 26 29
8 Bart van Zon Osdo/DAM 0 . . . 0 . . . 2 . . . 2 . 2 . . . . . . 5 3 - 0 - 2 6 30 28
9 Tom Mertens Osdo/DAM 0 . 0 . . . . . 2 . . . . 2 . . . . 2 . . 5 3 - 0 - 2 6 28 24
10 Jeroen de Backer EAD . . . . . . . 0 0 2 . 2 . . . . . . . . 2 5 3 - 0 - 2 6 21 18
11 Koen van der List OSDO/D . 0 . . . . . . . 0 . . . 1 . . 2 . . 2 . 5 2 - 1 - 2 5 23 14
12 Susan Adriaans EAD . . 0 . . . . . . . . . . 1 . . 2 . 0 2 . 5 2 - 1 - 2 5 18 14
13 Sacha van Iperen TDV . . . 0 . 0 . . . 0 . . . . . 2 . 2 . . . 5 2 - 0 - 3 4 27 14
  Tijs van Dongen Osdo/Dam . . . . . 0 0 0 . . . . . . . 2 . 2 . . . 5 2 - 0 - 3 4 27 14
15 Erik Tabbers Angarde Inf . . . . . 0 . . 0 . 1 1 . . . . 2 . . . . 5 1 - 2 - 2 4 26 16
16 Tom Kerkers EAD . . 0 0 . . . 0 . . . . . . . . . . 2 2 . 5 2 - 0 - 3 4 24 8
17 Twan Bekkers Heijmans Ex . . . .   0 . . . . . .   0 0 .   .   2   2 5 2 - 0 - 3 4 17 4
18 Astrid Kastelijn Heijm. Exc . . . . . . . . . . 0 0 . . 0 . . 1 . . 2 5 1 - 1 - 3 3 17 3
19 Kieran Verbiest Heijm Exc . . . . . . . . . . . . 0 0 . . . 1 . 0 2 5 1 - 1 - 3 3 13 3
20 Teun van Zon Osdo/DAM . 0 . . . . . . 0 . . 2 . . . 0 0 . . . . 5 1 - 0 - 4 2 27 10
21 Marijn de Krom TDV . . . . 0 . . . . . 0 0 . . . 0 . . 2 . . 5 1 - 0 - 4 2 24 6
22 dummy . . . . . . 0 . . 0 . . . . . . 0 0 0 . . 5 0 - 0 - 5 0 23 0

HALVE FINALE 16 DECEMBER, HUIZE   GRAAFMANS

POULE A:                                                                       POULE B:

Koen van Zon (nr 1 gepl)                                                Joris de Valk (nr 2 gepl)

Sander van den Broek (nr 3 gepl)                                    Tom Graafmans (nr 1 voorronde)

Lars Hendriks (nr 3 voorronde)                                       Nick van ’t Westeinde (nr 2 voorronde)

Bas Ramaekers (nr 4 voorronde)                                    Janneke Kouwenberg (nr 5 voorronde)

De nrs 1 en 2 van elke poule plaatst zich voor de finale in Asten op 20 januari 2008.