Tilburgse

 

Damvereniging

 

Pupillen 2007

Pupillen      :   Arjan van den Boogaart    Gilze

                                                                 

Pupillen Finalegroep A

        1 2 3 4 Totaal
1 Arjan van den Boogaart Gilze Tdv * 1 2 2 3-5 (nb)
2 Koen van Zon Dongen Dam 1 * 2 2 3-5 (nb)
3 Joris de Valk Gilze    Tdvi 0 0 * 2 3-2      
4 Sander van den Broek Tilburg Tdv 0 0 0 * 3-0      

Barrages 10 min:

Koen van Zon - Arjan van den Boogaart 2-0

Arjan van den Boogaart - Koen van Zon 2-0

Sudden Death:

Koen van Zon - Arjan van den Boogaart 0-2

Pupillen Finalegroep B

        1 2 3 4 Totaal
1 Nick van 't Westeinde Dongen  Dam  * 2 2 2 3-6     
2 Koen Verbeek Asten    Ead  0 * 2 2 3-4     
3 Colin Kerkhof Dongen      Dam 0 0 * 2  3-2      
4 Tom Mertens Dongen   Dam  0 0 0 * 3-0     

Pupillen Finalegroep C

        1 2 3 4 Totaal
1 Bart van Zon Dongen  Dam  * 1 2 2 3-6 
2 Susan Adriaans  Asten Ead  1 * 1 1  3-3   
  Marjolein Driessen Asten    Ead  0 1 * 2  3-3   
4 Jeroen de Backer Asten Ead  0 1 0 *   3-1    

 

              Voorronde   Finale

Pupillen Koen Joris Sander en Arjan plaatsen zich voor de finale

Groep A Vereniging     Groep B Vereniging  
1. Koen van Zon DAM/Dongen 3-6   1. Sander van den Broek TDV 3-6
2. Joris de Valk TDV 3-4   2. Arjan van den Boogaart TDV 3-4
3. Koen Verbeek EAD 3-2   3. Nick van "t Westeinde DAM/Dongen 3-2
4. Stijn van Rooij  TDV 3-0   4. Tom Mertens DAM/Dongen 3-0

 

Enkele fotoos 14 jan 2007

   

 De junioren, aspiranten en pupillen speelden zondag 12 november in het sportcomplex De Salamander in Dongen hun voorronden.

De TDV jeugd presteerde uitstekend!

Thijs won zijn partij tegen Karst en Bas zorgde voor een verrassing door Arfidah, de titelfavoriete, te verslaan.

Bij de pupillen plaatsten alle 4 de TDV deelnemers zich voor de halve finale.

Arjan werd tweede, Sander derde Joris vierde en Stijn (welp) werd achtste.

Een zeer mooi resultaat van Stijn bij de pupillen. Het Dongens talent Koen van Zon won de dagprijs en uit Asten plaatste zich Koen Verbeek voor de halve finale en komt Susan Adriaans steeds sterker opzetten.

DamZ

Eindstand voorronde Pupillen   de eerste acht spelen 14 januari de halve finale

1 Koen van Zon                     7 22    DAM

2 Arjan van den Boogaart      7 19    TDV

3 Sander van den Broek         6 18     TDV

4 Joris de Valk                          6 13    TDV

5 Koen Verbeek                     5 17    EAD

6 Tom Mertens                      5 15    DAM

7 Nick van 't Westeinde           4 19    DAM

8 Stijn van Rooij                       4 17    TDV

===================================

De nr 9 t/m 16 komen 4 februari in de C finale

9  Colin Kerkhof                    4 14     DAM

    Bart van Zon                              DAM

11 Marino Haumahu               4 13     HED

    Jeroen de Backer                         EAD

    Susan Adriaans                           EAD

14 Marjolein Diessen             2          EAD

15 Emma Voermans              1          EAD

16 Teun van Zon                 0         DAM

Programma Ronde 1 Ronde 2   Ronde 3   Ronde 4  
Colin-Susan 1-1 Susan-Arjan 0-2 Koen v Z-Sander 2-0 Arjan-Koen v Z 1-1
Marjolein-Stijn 0-2 Bart-Sander 0-2 Nick-Arjan 0-2 Nick-Sander 0-2
Emma-Joris 0-2 Stijn-Koen v Z 0-2 Colin-Joris 0-2 Joris-Stijn 2-0
Teun-Nick 0-2 Joris-Nick 0-2 Stijn-Bart 2-0 Marino-Koen V 0-2
Arjan-Koen V 2-0 Jeroen de B-Colin 1-1 Koen V-Tom 1-1 Tom-Jeroen de B 2-0
Tom-Koen v Z 0-2 Koen V-Marjolein 2-0 Susan-Marino 0-2 Bart-Emma 2-0
Sander-Jeroen de B 2-0 Emma-Marino 1-1 Emma-Jeroen de B 0-2 Colin-Marjolein 2-0
Marino-Bart 0-2 Teun-Tom 0-2 Marjolein-Teun 2-0 Susan-Teun 2-0