Tilburgse

 

Damvereniging

 

Kersttoernooi dec 2008

terug naar Schooldammen           welpen  

Scholen Kersttoernooi   Tilburg 2008                 Foto's  DamZ

    Pupillen :  Abdul Bangura 

Groep 8

3e Kubilay van Delft

          1e Abdul Bangura

                      2e Marwan Lesteluhu

3e Dirk van der Velden

              1e Sau-Yon Kan

                       2e Marijn de Krom

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

Eindstand Pupillen

    School Cat AW + = - Pt WP SB
1 Abdul Bangura Regenboog 8pn 10 10 0 0 20 123 246
2 Marwan Lesteluhu Regenboog 8pn 10 8 1 1 17 124 196
3 Kubilay van Delft Regenboog 8pn 10 8 0 2 16 131 188
4 Sau-Yon Kan Regenboog 7pn 10 6 2 2 14 125 151
5 Marijn de Krom Stappen 7pl 10 6 1 3 13 114 138
6 Dirk van der Velden Stelaertshoeve 7pm 10 5 2 3 12 133 136
7 Bjorn Geerman Stelaertshoeve 7pm 10 4 4 2 12 112 115
8 Nicky Eberson Wegwijzer 8po 10 5 1 4 11 120 117
9 Civello Asikende Regenboog 7pn 10 5 1 4 11 106 98
10 Jenske Landsheer Bloemaert 8pa 10 4 3 3 11 94 80
11 Luc van Rooij Stappen 8pl 10 5 0 5 10 110 98
12 Rick Lambrechts Gesworenhoek 7pb 10 3 3 4 9 102 78
13 Tijke Wentinke Wegwijzer 8po 10 4 0 6 8 107 62
14 Jonathan Mercera Stelaertshoeve 7pm 10 3 2 5 8 95 60

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 8        Foto's  DamZ

Abdul Bangura Marwan Lesteluhu
 
Kubilay van Delft  
 
    School Cat AW + = - Pt WP SB
1 Abdul Bangura Regenboog 8pn 10 10 0 0 20 123 246
2 Marwan Lesteluhu Regenboog 8pn 10 8 1 1 17 124 196
3 Kubilay van Delft Regenboog 8pn 10 8 0 2 16 131 188
4 Nicky Eberson Wegwijzer 8po 10 5 1 4 11 120 117
5 Jenske Landsheer Bloemaert 8pa 10 4 3 3 11 94 80
6 Luc van Rooij Stappen 8pl 10 5 0 5 10 110 98
7 Tijke Wentinke Wegwijzer 8po 10 4 0 6 8 107 62
Nicky Eberson Jenske Landsheer
Luc van Rooij Tijke Wentink

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 7         Foto's  DamZ

Sau-Yon Kan Marijn de Krom
 
Dirk van der Velden  
 
    School Cat AW + = - Pt WP SB
1 Sau-Yon Kan Regenboog 7pn 10 6 2 2 14 125 151
2 Marijn de Krom Stappen 7pl 10 6 1 3 13 114 138
3 Dirk van der Velden Stelaertshoeve 7pm 10 5 2 3 12 133 136
4 Bjorn Geerman Stelaertshoeve 7pm 10 4 4 2 12 112 115
5 Civello Asikende Regenboog 7pn 10 5 1 4 11 106 98
6 Rick Lambrechts Gesworenhoek 7pb 10 3 3 4 9 102 78
7 Jonathan Mercera Stelaertshoeve 7pm 10 3 2 5 8 95 60

 

Bjorn Geerman Civello Asikende
Rick Lambrechts Jonathan Mercera

 

     terug naar Schooldammen             pupillen  

 

Scholen Kersttoernooi   Tilburg 2008 Foto's  DamZ

Welpen : Bas Peters

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Groep 6

3e Douwe Landsheer

               1e Bas Peters

                          2e Sjoerd van Eck

Groep 5

3e Auck Schrover

               1e Ryan Jacob

                          2e Alpetekin Elver

 

Groep 4

3e Syb Kuijpers

           1e Hakan Bogutekin

                             2e Bas van Eck

 

.

 

 

Eindstand welpen

 
    School Cat AW + = - Pt WP SB
1 Bas Peters Meander 6wg 10 6 1 3 13 128 138
2 Sjoerd van Eck Helen Parkhurst 6we 10 6 0 4 12 120 116
3 Hakan Bogutekin Jeanne D'Arc 4wf 10 5 2 3 12 111 120
4 Ryan Jacob Sporckt 5wk 10 6 0 4 12 110 124
5 Bas van Eck Helen Parkhurst 4we 10 6 0 4 12 101 108
6 Alpetekin Elver Stelaertshoeve 5wm 10 5 1 4 11 112 108
7 Syb Kuijpers Bloemaert 4wa 10 5 1 4 11 101 96
8 Auck Schrover Petteflet 5wj 10 4 2 4 10 109 100
9 Kisha Koffy Stappen 5wl 10 4 2 4 10 105 92
10 Douwe Landsheer Bloemaert 6wa 10 4 2 4 10 102 85
11 Anne van den Bogaert Jeanne D'Arc 4wf 10 3 4 3 10 94 81
12 Floortje van Ham Sporckt 6wk 10 3 4 3 10 87 68
13 Merijn de Beer Jeanne D'Arc 6wf 10 4 1 5 9 99 65
14 Liwen Xu Jeanne D'Arc 6wf 10 3 3 4 9 96 74
15 Lucas Castelein Helen Parkhurst 4we 10 3 3 4 9 90 75
16 Sander Lambrechts Bloemaert 4wa 10 4 1 5 9 87 63
17 Kim van Rooij Stappen 6wl 10 4 1 5 9 85 57
18 Nick Belterman Bloemaert 4wa 10 3 2 5 8 95 63
19 Robin Mallens Stappen 5wl 10 3 2 5 8 87 55
20 Liem Nuyten Sporckt 4wk 10 4 0 6 8 85 54
21 Rick de Graauw Helen Parkhurst 4we 10 4 0 6 8 85 44
22 Bibi Breedijk Bloemaert 4wa 10 3 1 6 7 72 33
23 Kira Westland Helen Parkhurst 5we 10 3 1 6 7 67 36
24 Indy Dekker Panta Rhei 4wi 10 1 5 4 7 67 33
25 Journee Arduin Panta Rhei 4wi 10 2 2 6 6 85 43
26 Iza Kraneveld Panta Rhei 4wi 10 2 2 6 6 69 23
27 Ruben Christ Petteflet 4wj 10 2 1 7 5 76 21

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 6                        Foto's  DamZ

Bas Peters Sjoerd van Eck
 
Douwe Landsheer  
 
    School Cat AW + = - Pt WP SB
1 Bas Peters Meander 6wg 10 6 1 3 13 128 138
2 Sjoerd van Eck Helen Parkhurst 6we 10 6 0 4 12 120 116
3 Douwe Landsheer Bloemaert 6wa 10 4 2 4 10 102 85
4 Floortje van Ham Sporckt 6wk 10 3 4 3 10 87 68
5 Merijn de Beer Jeanne D'Arc 6wf 10 4 1 5 9 99 65
6 Liwen Xu Jeanne D'Arc 6wf 10 3 3 4 9 96 74
7 Kim van Rooij Stappen 6wl 10 4 1 5 9 85 57

 

Floortje van Ham Merijn de Beer
Liwen Xu Kim van Rooij

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 5         Foto's  DamZ

Ryan Jacob Alpetekin Elver
 
Auck Schrover  
 
    School Cat AW + = - Pt WP SB
1 Ryan Jacob Sporckt 5wk 10 6 0 4 12 110 124
2 Alpetekin Elver Stelaertshoeve 5wm 10 5 1 4 11 112 108
3 Auck Schrover Petteflet 5wj 10 4 2 4 10 109 100
4 Kisha Koffy Stappen 5wl 10 4 2 4 10 105 92
5 Robin Mallens Stappen 5wl 10 3 2 5 8 87 55
6 Kira Westland Helen Parkhurst 5we 10 3 1 6 7 67 36
Kisha Koffy Robin Mallens
 
Kira Westland  

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 4               Foto's  DamZ

Hakan Bogutekin Bas van Eck
 
Syb Kuijpers  
 
    School Cat AW + = - Pt WP SB
1 Hakan Bogutekin Jeanne D'Arc 4wf 10 5 2 3 12 111 120
2 Bas van Eck Helen Parkhurst 4we 10 6 0 4 12 101 108
3 Syb Kuijpers Bloemaert 4wa 10 5 1 4 11 101 96
4 Anne van den Bogaert Jeanne D'Arc 4wf 10 3 4 3 10 94 81
5 Lucas Castelein Helen Parkhurst 4we 10 3 3 4 9 90 75
6 Sander Lambrechts Bloemaert 4wa 10 4 1 5 9 87 63
7 Nick Belterman Bloemaert 4wa 10 3 2 5 8 95 63
8 Liem Nuyten Sporckt 4wk 10 4 0 6 8 85 54
9 Rick de Graauw Helen Parkhurst 4we 10 4 0 6 8 85 44
10 Bibi Breedijk Bloemaert 4wa 10 3 1 6 7 72 33
11 Indy Dekker Panta Rhei 4wi 10 1 5 4 7 67 33
12 Journee Arduin Panta Rhei 4wi 10 2 2 6 6 85 43
13 Iza Kraneveld Panta Rhei 4wi 10 2 2 6 6 69 23
14 Ruben Christ Petteflet 4wj 10 2 1 7 5 76 21

 

Anne van den Bogaert Lucas Castelein
Sander Lambrechts Nick Belterman
Liem Nuyten Liem Nuyten
Bibi Breedijk Indy Dekker
 
Journee Arduin  
Iza Kraneveld Ruben Christ

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 
          Thijs huldigd een aantal jeugdspelers die hem opvielen qua spel

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

SCHOOL winnaars Groep 4,5,6,7 en 8
1e De Regenboog 2e Stelaertshoeve
 
3e De Stappen  

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

De Winnaars Kersttoernooi Tilburg 23 december
    School Cat AW + = - Pt WP SB Brabants kampioenschap
15 Feb indiv 15 Maart
1 Abdul Bangura Regenboog 8pn 10 10 0 0 20 123 246 pupillen clubdammer
2 Marwan Lesteluhu Regenboog 8pn 10 8 1 1 17 124 196 pupillen clubdammer
3 Kubilay van Delft Regenboog 8pn 10 8 0 2 16 131 188 pupillen clubdammer
4 Sau-Yon Kan Regenboog 7pn 10 6 2 2 14 125 151 pupillen uitnodiging 15 mrt p
5 Bas Peters Meander 6wg 10 6 1 3 13 128 138   uitnodiging 15 mrt w
6 Marijn de Krom Stappen 7pl 10 6 1 3 13 114 138   clubdammer
7 Dirk van der Velden Stelaertshoeve 7pm 10 5 2 3 12 133 136   clubdammer
8 Sjoerd van Eck Helen Parkhurst 6we 10 6 0 4 12 120 116 1e welpen clubdammer
9 Bjorn Geerman Stelaertshoeve 7pm 10 4 4 2 12 112 115    
10 Hakan Bogutekin Jeanne D'Arc 4wf 10 5 2 3 12 111 120 2e welpen uitnodiging 15 mrt w
11 Ryan Jacob Sporckt 5wk 10 6 0 4 12 110 124   uitnodiging 15 mrt w
12 Bas van Eck Helen Parkhurst 4we 10 6 0 4 12 101 108 1e welpen clubdammer
13 Nicky Eberson Wegwijzer 8po 10 5 1 4 11 120 117    
14 Alpetekin Elver Stelaertshoeve 5wm 10 5 1 4 11 112 108    
15 Civello Asikende Regenboog 7pn 10 5 1 4 11 106 98    
16 Syb Kuijpers Bloemaert 4wa 10 5 1 4 11 101 96    
17 Jenske Landsheer Bloemaert 8pa 10 4 3 3 11 94 80    
18 Luc van Rooij Stappen 8pl 10 5 0 5 10 110 98    
19 Auck Schrover Petteflet 5wj 10 4 2 4 10 109 100    
20 Kisha Koffy Stappen 5wl 10 4 2 4 10 105 92    
21 Douwe Landsheer Bloemaert 6wa 10 4 2 4 10 102 85    
22 Anne van den Bogaert Jeanne D'Arc 4wf 10 3 4 3 10 94 81 2e welpen  
23 Floortje van Ham Sporckt 6wk 10 3 4 3 10 87 68    
24 Rick Lambrechts Gesworenhoek 7pb 10 3 3 4 9 102 78    
25 Merijn de Beer Jeanne D'Arc 6wf 10 4 1 5 9 99 65 2e welpen  
26 Liwen Xu Jeanne D'Arc 6wf 10 3 3 4 9 96 74 2e welpen  
27 Lucas Castelein Helen Parkhurst 4we 10 3 3 4 9 90 75 1e welpen  
28 Sander Lambrechts Bloemaert 4wa 10 4 1 5 9 87 63    
29 Kim van Rooij Stappen 6wl 10 4 1 5 9 85 57    
30 Tijke Wentinke Wegwijzer 8po 10 4 0 6 8 107 62    
31 Nick Belterman Bloemaert 4wa 10 3 2 5 8 95 63    
32 Jonathan Mercera Stelaertshoeve 7pm 10 3 2 5 8 95 60    
33 Robin Mallens Stappen 5wl 10 3 2 5 8 87 55    
34 Liem Nuyten Sporckt 4wk 10 4 0 6 8 85 54    
35 Rick de Graauw Helen Parkhurst 4we 10 4 0 6 8 85 44 1e welpen  
36 Bibi Breedijk Bloemaert 4wa 10 3 1 6 7 72 33    
37 Kira Westland Helen Parkhurst 5we 10 3 1 6 7 67 36    
38 Indy Dekker Panta Rhei 4wi 10 1 5 4 7 67 33    
39 Journee Arduin Panta Rhei 4wi 10 2 2 6 6 85 43    
40 Iza Kraneveld Panta Rhei 4wi 10 2 2 6 6 69 23    
41 Ruben Christ Petteflet 4wj 10 2 1 7 5 76 21    
42 Dummy     10 0 0 `10 0 79 0    

Legenda:

Groep 8  
Groep 7  
Groep 6  
Groep 5  
Groep 4  
1e School  
2e School  
3e School  

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

De Tilburgse vakantietoernooien dammen en schaken zijn succesvol verlopen.

Tyke Wentink Rick de Grauw Marwan Lestelehu Rick Lambrechts

Naast de prijzen voor een individueel klassement waren er ook  prijzen voor de

beste scholen.

Winnaar werd Regenboog voor Stelaertshoeve en Stappen.

In de welpen categorie werd Helen Parkhurst eerste

voor Jeanne D'Arc en de Bloemaert.

De Regenboog, Helen Parkhurst en Jeanne D'Arc vertegenwoordigen Tilburg in

de Brabantse finale 15 Februari te Dongen.

Iza Kraneveld Liem Nuyten Bibi Breedijk Kira Westland Jonathan Mercera Lucas Casteleijn

Bij de pupillen waren de deelnemers van Regenboog in goede doen.

Abdul Bangura (1e) van Regenboog ,onlangs nog uitgeschakeld voor de

Brabantse finale,werd met de maximale 20 pnt score algeheel kampioen en

zodoende ook van groep 8 voor Marwan Lesteluhu (2e) van Regenboog

en Kubilay van Delft (3e) van Regenboog.

Sau-Yon Kan (4e) van Regenboog werd overtuigend kampioen in groep 7

voor clubdammers zoals Marijn de Krom (6e) van Stappen en

Dirk van der Velden (7e) van Stelaertshoeve.

De welpen deelnemers uit groep 4, 5 en 6 waren ook hoog in het klassement

terug te vinden 5 plaatsen binnen de top 12 zie stand.

Bas Peters (5e) van Meander speelde een sterk toernooi en werd algeheel

welpen kampioen zook van zijn groep 6 voor clubdammer Sjoerd van Eck (8e)

van Helen Parkhurst en Douwe Landsheer (21e) van Bloemaert die derde werd.

De volgende dag streed Bas ook mee met het schaken voor de combiprijs

en daar is hij in geslaagd.

Ryan Jacob (11e) van Sporckt werd winnaar van groep 5 voor

Alpetekin Elver (14e) van Stelaertshoeve en Auck Schrover (19e) van Petteflet.

De winnaars van groep 4 eindigde hoog in het klassement.

Winnaar was Hakan Bogutekin (10e) van Jeanne D'Arc voor Bas van Eck(12e)

van Helen Parkhurst en Syb Kuijpers (16e) van Bloemaert.

Een geslaagd toernooi mede door toedoen van TDV jeugdspelers als

Bas, Thijs en Sander van den Broek ,  winnaars van vorige edities, 

en die nu als mede organisatoren hun steentje bijdroegen.

Cor Kuijstermans

Jeugd Trainer/Coach TDV

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

Dinsdag 23 december Tilburgs Vakantietoernooien Dammen en Schaken

Kantine RKTVV Rueckertbaan 207 Aanvang 9.30 Aanmelden vanaf 9.00

Prijsuitreiking 14.45 Gestreefd word naar 10 ronde Zwitsers

Loting is zaterdagavond 20 december verricht door Sander van den Broek

Sander klaar voor de loting Folder pakket certificaten en uitnodigingen
Sander klaar voor de loting Folder pakket voor iedere deelnemer certificaten en uitnodigingen

de lotingsnummers zijn uitgeloot een geleide loting

Groep 4 tegen groep 4 etc groep 8 tegen groep 8