Tilburgse

 

Damvereniging

 

Pupillen 2010

Bart van Zon    Dongen

 Finale 24 jan 2010                   

Poule A

 

2 Lije 1 Bart 3 Tijs. groepsfoto
Overzicht

Podium volledig gevuld door Dongenaren

Na 5 jaar brengt 3e jaars pupil Bart van Zon  de titel weer naar Dongen.

Met groot overmacht werd Bart ongeslagen kampioen .

De winnaar van de voorronde 1e jaars pupil Lijie Hu vwerd tweede

Drie tickets voor Brabant voor de halve finale

Succes Bart, Lijie en Tijs

De eerst 5 plaatsten zich voor de nationale damdag op 17 april

Speciale training voor deze pupillen 7 feb door Karst van Keijzerswaard tijdens finale ronde asp

Ook reserves pupillen mogen aanschuiven

 

Eindstand Pupillen finalegroep
1. Bart van Zon, Dongen Osdo/Dongen x 2 2 2 6
2. Lije Hu, Dongen Osdo/Dongen 0 x 2 1 3
3. Tijs van Dongen, Dongen Osdo/Dongen 0 0 x 2 2
4. Sjoerd van Eck, Tilburg Osdo/Dongen 0 1 0 x 1
1e Bart van Zon Dongen 2e Lije Hu  Dongen
Lije - Bart 3e Tijs van Dongen Dongen
4e Sjoerd van Eck Dongen Tijs - Sjoerd

B poule

Eindstand Pupillen b groep
1. Goivanni Engels, Den Bosch HED x 2 1 2 2 2 9
2. Teun van Zon, Dongen Osdo/Dongen 0 x 2 2 2 2 8
3. Kimberley Huijskens, Tilburg TDV 1 0 x 2 2 2 7
4. Jan Timmer , Den Bosch HED 0 0 0 x 2 2 4
5. Onne Mol, Den Bosch HED 0 0 0 0 x 2 2
6. Eric van der Ven, Tilburg TDV 0 0 0 0 0 x 0

 

Kimberley Huijskens- Goivanni Engels 8e Jan  Timmer- Teun van Zon
9e Onne Mol--10e Eric van der Ven 7e Kimberley Huijskens  TDV
6e Teun van Zon  Dongen Teun-Kimberley

Geplaats voor de finales

Lijie Hu Sjoerd van Eck
Bart van Zon Tijs van Dongen

B poule

Giovanni Engels. Lars Hendriks
nr 3 ? nr 4 ?

HALVE FINALE 13 DECEMBER 2009
Wegens geringe deelnemers 6 st  direct plaatsing vanuit de voorromde voor finale.

                                                  e
Voorronde 8 november 2009

Eerstejaars pupil Lijie Hu uit Dongen wint overtuigend de klassificatie poule.

Sjoerd van Eck was de verrassing van de dag samen met Bart van Zon en

Tijs van Dongen plaatsten zij zich ook voor de finale.

De winnaar van de B poule van vorig jaar Lars Hendriks werd uitgeschakeld.

Voorronde Pupillen
1 Lijie Hu, Dongen Osdo/Dam x 2 1 2 2 1 8
2 Sjoerd van Eck, Tilburg Osdo/Dam 0 x 2 0 1 2 5
  Bart van Zon,   Dongen Osdo/Dam 1 x 2 0 2 5
  Tijs van Dongen, Dongen Osdo/Dam 0 2 0 x  2 1 5
5 Giovanni Engels, Den Bosch HED 0 1 2 0 x 0 4
6 Lars Hendriks, Dongen Osdo/Dam 1 0 0 0 2 x 3

De nr's 1 t/m 4 plaatsen zich voor de finale

 

Giovanni Engels Bart van Zon Lars Hendriks Tijs van Dongen
Tijs van Dongen Sjoerd van Eck Bart van Zon Lijie Hu 
Lars Hendriks Lijie Hu Bart van Zon Sjoerd van Eck