Tilburgse

 

Damvereniging

 

Aspiranten 2010

Thijs van den Broek  Tilburg

Finale Aspiranten
1 Thijs van den Broek, Tilburg TDV x 2 2 2 6
2 Sander van den Broek, Tilburg TDV 0 x 1 2 3
3 Arjan van den Boogaart, Gilzen TDV 0 1 x 1 2
4 Koen van Zon, Dongen Osdo/Dam 0 0 1 x 1
Kleine Finale Aspiranten
1 Nick van t Westeinde , Dongen Osdo/Dam x 2 1 3
2 Astrid Kastelijns, Den Bosch HED 0 x 2 2
3 Colin Kerkhof , Dongen Osdo/Dam 1 0 x 1

Joris de Valk liet verstek gaan door een communicatie vergissing.

 

Persbericht:

De nationale- en wereldkampioen dammen Thijs van den Broek werd met speels gemak wederom Brabants kampioen aspiranten.

Broer Sander werd thuis al verslagen en in Dongen onderging Koen van Zon het zelfde lot.

Arjan van den Boogaart liet de laatste wedstrijd maar schieten omdat hij zichzelf kansloos achtte tegen Thijs.

In de laatste ronde was ieder nog in de race voor de 2e stek.

Sander van den Broek bleek te sterk voor Koen van Zon en veroverde daarmee een ticket voor de halve

finale van Nederland

Op de foto  heeft de jongste deelnemer Mats Cooper  8 jaar  veel schik met de handtekening van de wereldkampioen

De winnaars

Sander van den Broek Thijs van den Broek en Koen van Zon

2e Sander 1e Thijs 4e Koen

Thijs,Collin,Nick Sander

vooraan Koen en Astrid

Koen en Sander Colin Nick
Astrid Nick Astrid Colin
 

 Finale poule 

 

Sander van den Broek Koen van Zon
Thijs van den Broek Arjan van den Boogaart

B Finale

vacant?
Joris de Valk  
Nick van 't Westeinde Astrid Kastelijns


Aspiranten  rondes                 

ronde 8 november 2009

De gebrs Thijs en Sander van den Broek ongeslagen winnaars van

de plaatsings poules Aspiranten .

Ook Arjan van den Boogaart en Koen van Zon plaatsten zich voor de finale.

De nr 2 van vorig jaar Joris de Valk werd uitgeschakeld.

Voorronde Aspiranten groep A
1 Sander van den Broek, Tilburg TDV x 2 2 4
2 Koen van Zon, Dongen Osdo/Dam 0 x 2 2
3 Joris de Valk Gilze TDV 0 0 x 0

De nr's 1 en 2 plaatsen zich voor de finale

Voorronde Aspiranten groep B
1 Thijs van den Broek, Tilburg TDV x 2 2 2 6
2 Arjan van den Boogaart, Gilze TDV 0 x 2 2 4
3 Nick van t Westeinde  Dongen Osdo/Dam 0 0 x 2 2
4 Astrid Kastelijns, Den Bosch HED 0 0 0 x 0

De nr's 1 en 2 plaatsen zich voor de finale

 

Poule  A  Poule B
1e ronde  Joris de Valk                    Koen van Zon Arjan van den Boogaard    Astrid Kastelijns
2e ronde  Koen van Zon               Sander van den Broek Astrid Kastelijns              Nick van 't Westeinde
3e ronde   Joris de Valk            Sander van den Broek Astrid Kastelijns                Thijs van den Broek