Tilburgse

 

Damvereniging

 

Schooldammen Kerst 2011 jan

terug naar Schooldammen             welpen      DamZ  Stadsnieuws      Regenboog

Scholen Kersttoernooi   Tilburg 2011 (januari)                 

    Pupillen :  Sjoerd van Eck

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

Groep 8

2e Kimberley Huijskens

     1e Sjoerd van Eck

           3e Bas Peters

Groep 7

2e Hajar el Kahla

              1e Thorben Mallens

                   3e  Bas  Oosterweghel

 

Eindstand Pupillen
    School Cat AW Pt WP SB
1 Sjoerd van Eck Bibit 8pi 10 19 128 238
2 Kimberley Huijskens D' n Hazennest 8ph 10 18 129 224
3 Bas Peters Meander 8pm 10 16 134 194
4 Merijn de Beer Jeanne d'Arc 8pj 10 13 116 129
5 Tom van Weert Jeanne d'Arc 8pj 10 12 96 92
6 Joslynn Spapens Jeanne d' Arc 8pj 10 11 116 109
7 Thorben Mallens De Vonder 7pv 10 11 115 107
8 Hajar el Kahla De Regenboog 7pr 10 11 111 103
9 Bas Oosterweghel De Bloemaert 7pb 10 11 105 101
10 Gert van Roessel De Vonder 7pv 10 10 109 97
11 Jenny van der Woude Panta Rhei 8pn 10 10 94 84
12 Annie Lugters De Bloemaert 7pb 10 9 102 73
13 Cyrion van Dongen Helen Parkhurst 7pe 10 8 110 82
14 Derya Develioglu De Regenboog 7pr 10 8 84 55
15 Hope Michael De Regenboog 7pr 10 6 73 18

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 8

Sjoerd van Eck Kimberley Huijskens
 
Bas Peters  
Eindstand Groep 8
    School Cat AW Pt WP SB
1 Sjoerd van Eck Bibit 8pi 10 19 128 238
2 Kimberley Huijskens D' n Hazennest 8ph 10 18 129 224
3 Bas Peters Meander 8pm 10 16 134 194
4 Merijn de Beer Jeanne d'Arc 8pj 10 13 116 129
5 Tom van Weert Jeanne d'Arc 8pj 10 12 96 92
6 Joslynn Spapens Jeanne d' Arc 8pj 10 11 116 109
7 Jenny van der Woude Panta Rhei 8pn 10 10 94 84

 

Merijn de Beer Tom van Weert
Joslyn Spapens Jenny van der Woude

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 7

Thorben Mallens Hajar El Kahla
 
Bas Oosterweghel  
Eindstand Groep 7  
    School Cat AW Pt WP SB
1 Thorben Mallens De Vonder 7pv 10 11 115 107
2 Hajar el Kahla De Regenboog 7pr 10 11 111 103
3 Bas Oosterweghel De Bloemaert 7pb 10 11 105 101
4 Gert van Roessel De Vonder 7pv 10 10 109 97
5 Annie Lugters De Bloemaert 7pb 10 9 102 73
6 Cyrion van Dongen Helen Parkhurst 7pe 10 8 110 82
7 Derya Develioglu De Regenboog 7pr 10 8 84 55
8 Hope Michael De Regenboog 7pr 10 6 73 18
Gert van Roessel Annie Lugters
Cyrion van Dongen Derya Develioglu
 
Hope       Michael.  

 

 terug naar Schooldammen             pupillen         DamZ  Stadsnieuws   Regenboog

Scholen Kersttoernooi   Tilburg 2011 (januari)

Welpen : Hakan Bogutekin

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Groep 6

2e Bas van Eck

                  1e Hakan Bogutekin

                                                                       3e Osman Ilyas

Groep 5

2e Wout Verschuren

     1e Alhaji Bangura

           3e Anastasia Renssen

 

Groep 4

2e Bennie Lugters

     1e Marit Jansen

           3e Tessa Laterveer

 
Eindstand Welpen
    School Cat AW Pt WP SB
1 Hakan Bogutekin Jeanne d' Arc 6wj 10 15 129 170
2 Alhaji Bangura De Regenboog 5wr 10 13 111 129
3 Bas van Eck Helen Parkhurst 6we 10 12 134 132
4 Wout Verschuren Armhoefse Akker 5wa 10 12 119 118
5 Osman Ilyas De Regenboog 6wr 10 12 110 114
6 Tim van Poppel Petteflet 6wf 10 11 125 113
7 Sanne Couwenberg Helen Parkhurst 6we 10 11 114 117
8 Anastasia Renssen De Bloemaert 5wb 10 11 107 102
9 Marit Jansen De Sporckt 4ws 10 11 93 92
10 Lara Akande Petteflet 5wf 10 11 93 83
11 Bennie Lugters De Bloemaert 4wb 10 10 101 83
12 Jordy van der Woude Panta Rhei 6wn 10 10 98 90
13 Jeroen van Halteren Helen Parkhurst 5we 10 10 91 82
14 Ayoub Abdellaue De Regenboog 5wr 10 10 89 79
15 Bente Holthuizen De Bloemaert 5wb 10 10 86 75
16 Jasper Berendonk De Bloemaert 5wb 10 10 83 71
17 Tessa Laterveer Petteflet 4wf 10 9 93 67
18 Michel Wouters De Bloemaert 4wb 10 9 88 69
19 Jochem van de Heijden De Vonder 5wv 10 8 94 62
20 Rick de Grauw Helen Parkhurst 6we 10 8 89 38
21 Sammy-Jo Smit De Vonder 6wv 10 8 86 62
22 Soumeyye Hachin De Regenboog 6wr 10 8 84 44
23 Sander Lambrechts De Bloemaert 6wb 10 8 83 46
24 Siebe Vermijs Armhoefse Akker 5wa 10 7 96 58
25 Mirthe Jansen De Sporckt 5ws 10 7 88 52
26 Cas Oomen De Vonder 4wv 10 7 76 29
27 Emie Couwenberg Helen Parkhurst 4we 10 5 68 22
28 Diego Rojas Panta Rhei 4wn 10 3 75 7
29 Nina Copal Panta Rhei 4wn 10 1 75 10

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 6                     

Hakan Bogutekin Bas van Eck
 
Osman Ilyas  
Eindstand Groep 6 
    School Cat AW Pt WP SB
1 Hakan Bogutekin Jeanne d' Arc 6wj 10 15 129 170
2 Bas van Eck Helen Parkhurst 6we 10 12 134 132
3 Osman Ilyas De Regenboog 6wr 10 12 110 114
4 Tim van Poppel Petteflet 6wf 10 11 125 113
5 Sanne Couwenberg Helen Parkhurst 6we 10 11 114 117
6 Jordy van der Woude Panta Rhei 6wn 10 10 98 90
7 Rick de Grauw Helen Parkhurst 6we 10 8 89 38
8 Sammy-Jo Smit De Vonder 6wv 10 8 86 62
9 Soumeyye Hachin De Regenboog 6wr 10 8 84 44
10 Sander Lambrechts De Bloemaert 6wb 10 8 83 46
Tim van Poppel Sanne Couwenberg
 
Jordy van der Woude  
Rick de Graauw Sammy-Jo Smit

 

 

Soumeyye Hachin Sander Lambrechts

 

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 5      

Alhaji Bangura. Wout Verschuren.
 
Anastasia Renssen  
Eindstand Groep 5
    School Cat AW Pt WP SB
1 Alhaji Bangura De Regenboog 5wr 10 13 111 129
2 Wout Verschuren Armhoefse Akker 5wa 10 12 119 118
3 Anastasia Renssen De Bloemaert 5wb 10 11 107 102
4 Lara Akande Petteflet 5wf 10 11 93 83
5 Jeroen van Halteren Helen Parkhurst 5we 10 10 91 82
6 Ayoub Abdellaue De Regenboog 5wr 10 10 89 79
7 Bente Holthuizen De Bloemaert 5wb 10 10 86 75
8 Jasper Berendonk De Bloemaert 5wb 10 10 83 71
9 Jochem van de Heijden De Vonder 5wv 10 8 94 62
10 Siebe Vermijs Armhoefse Akker 5wa 10 7 96 58
11 Mirthe Jansen De Sporckt 5ws 10 7 88 52
Lara Akande Jeroen van Halteren
Ayoub Abdellaue Bente Holthuizen
Jasper Berendonk Jochem van de Heijden
Siebe Vermijs Mirthe Jansen

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Eindstand Groep 4        

Marit Jansen Bennie Lugters
 
Tessa Laterveer  
Eindstand Groep 4 
    School Cat AW Pt WP SB
1 Marit Jansen De Sporckt 4ws 10 11 93 92
2 Bennie Lugters De Bloemaert 4wb 10 10 101 83
3 Tessa Laterveer Petteflet 4wf 10 9 93 67
4 Michel Wouters De Bloemaert 4wb 10 9 88 69
5 Cas Oomen De Vonder 4wv 10 7 76 29
6 Emie Couwenberg Helen Parkhurst 4we 10 5 68 22
7 Diego Rojas Panta Rhei 4wn 10 3 75 7
8 Nina Copal Panta Rhei 4wn 10 1 75 10

 

Michel Wouters Cas Oomen
 
Emie Couwenberg  
Diego Rojas Nina Copal

 

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

Thijs huldigd een aantal jeugdspelers die hem opvielen qua spel
Sjoerd van Eck Kimberley Huijskens
Bas Peters Hakan Bogutekin
Merijn de Beer Anastasia Renssen
Diego Rojas Jenny van der Woude
Lara Akande Sander Lambrechts
Tom van Weert Tim van Poppel

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

School  Pupillen School Welpen

1e Jeanne d'Arc

          Joslyn,Tom en Merijn

links welp Hakan

1e De Regenboog

Osman, Ayoub,Alhaji en Soumeyye

 

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 

De Winnaars Kersttoernooi Tilburg 06 januari 2011

Ranglijst
    Plaats Cat AW Pt WP SB
1 Sjoerd van Eck Bibit 8pi 10 19 128 238
2 Kimberley Huijskens D' n Hazennest 8ph 10 18 129 224
3 Bas Peters Meander 8pm 10 16 134 194
4 Hakan Bogutekin Jeanne d' Arc 6wj 10 15 129 170
5 Merijn de Beer Jeanne d'Arc 8pj 10 13 116 129
6 Alhaji Bangura De Regenboog 5wr 10 13 111 129
7 Bas van Eck Helen Parkhurst 6we 10 12 134 132
8 Wout Verschuren Armhoefse Akker 5wa 10 12 119 118
9 Osman Ilyas De Regenboog 6wr 10 12 110 114
10 Tom van Weert Jeanne d'Arc 8pj 10 12 96 92
11 Tim van Poppel Petteflet 6wf 10 11 125 113
12 Joslynn Spapens Jeanne d' Arc 8pj 10 11 116 109
13 Thorben Mallens De Vonder 7pv 10 11 115 107
14 Sanne Couwenberg Helen Parkhurst 6we 10 11 114 117
15 Hajar el Kahla De Regenboog 7pr 10 11 111 103
16 Anastasia Renssen De Bloemaert 5wb 10 11 107 102
17 Bas Oosterweghel De Bloemaert 7pb 10 11 105 101
18 Marit Jansen De Sporckt 4ws 10 11 93 92
19 Lara Akande Petteflet 5wf 10 11 93 83
20 Gert van Roessel De Vonder 7pv 10 10 109 97
21 Bennie Lugters De Bloemaert 4wb 10 10 101 83
22 Jordy van der Woude Panta Rhei 6wn 10 10 98 90
23 Jenny van der Woude Panta Rhei 8pn 10 10 94 84
24 Jeroen van Halteren Helen Parkhurst 5we 10 10 91 82
25 Ayoub Abdellaue De Regenboog 5wr 10 10 89 79
26 Bente Holthuizen De Bloemaert 5wb 10 10 86 75
27 Jasper Berendonk De Bloemaert 5wb 10 10 83 71
28 Annie Lugters De Bloemaert 7pb 10 9 102 73
29 Tessa Laterveer Petteflet 4wf 10 9 93 67
30 Michel Wouters De Bloemaert 4wb 10 9 88 69
31 Cyrion van Dongen Helen Parkhurst 7pe 10 8 110 82
32 Jochem van de Heijden De Vonder 5wv 10 8 94 62
33 Rick de Grauw Helen Parkhurst 6we 10 8 89 38
34 Sammy-Jo Smit De Vonder 6wv 10 8 86 62
35 Derya Develioglu De Regenboog 7pr 10 8 84 55
36 Soumeyye Hachin De Regenboog 6wr 10 8 84 44
37 Sander Lambrechts De Bloemaert 6wb 10 8 83 46
38 Siebe Vermijs Armhoefse Akker 5wa 10 7 96 58
39 Mirthe Jansen De Sporckt 5ws 10 7 88 52
40 Cas Oomen De Vonder 4wv 10 7 76 29
41 Hope Michael De Regenboog 7pr 10 6 73 18
42 Emie Couwenberg Helen Parkhurst 4we 10 5 68 22
43 Diego Rojas Panta Rhei 4wn 10 3 75 7
44 Nina Copal Panta Rhei 4wn 10 1 75 10

Legenda:

Groep 8  
Groep 7  
Groep 6  
Groep 5  
Groep 4  
School
pupillen  
welpen  

 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 

 
Hakan tegen Kimberley  
Thijs Demo Thijs Demo

Sjoerd van Eck (Bibit) terechte winnaar Vakantietoernooi Dammen Tilburg

Donderdag 6 jan streden 44 kinderen van de Tilburgse basisscholen voor de bekers en diverse prijzen in de RKTVV kantine. .

Al in de derde ronde troffen de favorieten Kimberley Huijskens (D'n Hazennest) en

Sjoerd van Eck elkaar.
Sjoerd had grote winstkansen maar kon niet de dam van Kimberley vangen en moest in remise berusten.

Kimberley en Sjoerd hadden Bas Peters (Meander) en Merijn de Beer (Jeanne d'Arc)

reeds in voorgaande rondes op achterstand gezet.

Halverwege het toernooi was het een welp Bas van Eck (Helen Parkhurst) die de leiding had. (10 punten uit 5 !!!!!)

Zowel broer Sjoerd als Kimberley overwonnen daarna Bas van Eck die later ook nog van

Bas Peters en Hakan Bogutekin verloor.

Iedereen dacht aan een gelijk opgaande strijd tussen Sjoerd en Kimberley maar welp

Hakan Bogutekin(Jeanne d'Arc) kwam op dam tegen Kimberley en haalde verdienstelijk remise.

Opvallend was het sterke optreden van de welpen Hakan Bogutekin en , , en
Alhaji Bangura ,Hakan eindigde als 4e en Alhaji eindigde als 6e .

Na afloop gaf de jeugd wereldkampioen 2009 Thijs van den Broek een demo aan de kinderen en overhandigde aan een 6 tal
kinderen een prachtig russische dambord

De Eindstanden:
Pupillen Groep 8 en 7
Groep 8:
1 Sjoerd van Eck Bibit 10 - 19 pnt
2 Kimberley Huijskens D'n Hazennest 10 - 18
3 Bas Peters Meander 10 - 16

Groep 7
1 Thorben Mallens De Vonder 10 - 11 pnt (115)
2 Hajar el Kahla De Regenboog 10 - 11 (111)
3 Bas Oosterweghel De Bloemaert 10 - 11 (105)

Welpen Groep 6, 5 en 4
Groep 6
1 Hakan Bogutekin Jeanne d' Arc 10-15
2 Bas van Eck Helen Parkhurst 10-12 (134)
3 Osman Ilyas De Regenboog 10-12 (110)

Groep 5
1 Alhaji Bangura De Regenboog 10-13
2 Wout Verschuren Armhoefse Akker 10-12
3 Anastasia Renssen De Bloemaert 10-11

Groep 4
1 Marit Jansen De Sporckt 10-11
2 Bennie Lugters De Bloemaert 10-10
3 Tessa Laterveer Petteflet 10-9

Schoolprijzen
Pupillen:
1.Jeanne d'Arc 36 pnt
2. De Regenboog 25
3 De Vonder 21

Welpen:
1. De Regenboog 35 pnt
2.Helen Parkhurst 33
3. Petteflet 31 (311)
4 De Bloemaert 31 (294)

Cor Kuijstermans

Jeugd Trainer/Coach TDV

Kimberley tegen Sjoerd Sjoerd tegen broer Bas
Merijn De Beer tegen Bas Peters

Groep 7 winnaar Thorben Mallens tegen

winnares Groep 4 Marit Jansen

 


 welpen Gr4  Gr5 Gr6 Gr7 Gr8 pupillen School Winnaars scouting Pre verslag

 

 

Maandag 06 januari Tilburgs Vakantietoernooien Dammen en Schaken

Kantine RKTVV Rueckertbaan 207 Aanvang 9.30 Aanmelden vanaf 9.00

Prijsuitreiking 14.45 Gestreefd word naar 10 ronde Zwitsers

Loting is 4 januari verricht door Sander van den Broek

Sander klaar voor de loting Sander van den Broek
Sander klaar voor de loting Sander van den Broek als tafelheer
informatiepakket Prijzen Dambord Prijzen Russisch dambord.
informatiepakket

Prijzen Damborden met allen wereldkampioenen

(incl doosje schijven)

Russische damborden met handtekening Wereldkampioen

Alexander Schwarzman

de lotingsnummers zijn uitgeloot een geleide loting

Groep 4 tegen groep 4 etc groep 8 tegen groep 8

Deelnemerslijst 61 kinderen + dummy om t even te maken
Nr Naam Plaats Cat
401 Nina Copal Panta Rhei 4wp
403 Bennie Lugters De Bloemaert 4wb
407 Michaela van de Minne Jeanne d' Arc 4wj
409 Diega Rojas Panta Rhei 4wp
410 Marit Jansen De Sporckt 4ws
411 Cas Oomen De Vonder 4wv
412 Mathijs van Eck D' n Hazennest 4wh
420 Michel Wouters De Bloemaert 4wb
432 Tessa Laterveer Petteflet 4wf
503 Mirthe Jansen De Sporckt 5ws
505 Bente Holthuizen De Bloemaert 5wb
506 Jasper Berendonk De Bloemaert 5wb
507 Gabriela van de Minne Jeanne d'Arc 5wj
507 Ruthxandra Cijntje De Regenboog 5wr
509 Quin Massuger De Regenboog 5wr
510 Wout Verschuren Armhoefse Akker 5wa
511 Gillyan Clemens De Regenboog 5wr
512 Siebe Vermijs Armhoefse Akker 5wa
518 Jeroen van Halteren Helen Parkhurst 5we
521 Floortje de Jong De Stappen 5wt
522 Alhaji Bangura De Regenboog 5wr
524 Anastasia Renssen De Bloemaert 5wb
526 Lara Akande Petteflet 5wf
528 Ayoub Abdellaue De Regenboog 5wr
529 Jochem van de Heijden De Vonder 5wv
601 Melda Tunc De Regenboog 6wr
602 Bas van Eck Helen Parkhurst 6we
605 Rick de Graauw Helen Parkhurst 6we
608 Gijs de Rooij De Vonder 6wv
609 Mahmut Ozen De Regenboog 6wr
610 Betul Altintas De Regenboog 6wr
611 Sammy-Jo Smit De Vonder 6wv
612 Sander Lambrechts De Bloemaert 6wb
613 Asmae El Jaghaoui De Regenboog 6wr
617 Vahit Algur Helen Parkhurst 6we
618 Soumeyye Hachin De Regenboog 6wr
620 Tim van Poppel Petteflet 6wf
621 Sanne Couwenberg Helen Parkhurst 6we
624 Noelle Zaagougui De Regenboog 6wr
625 Osman Ilyas De Regenboog 6wr
631 Hakan Bogutekin Jeanne d' Arc 6wj
701 Thorben Mallens De Vonder 7pv
702 Hajar el Kahla De Regenboog 7pr
703 Hope Michael De Regenboog 7pr
705 Annie Lugters De Bloemaert 7pb
706 Jereldry Cijntje De Regenboog 7pr
711 Bas Oosterweghel De Bloemaert 7pb
719 Derya Develioglu De Regenboog 7pr
721 Joy Winda De Regenboog 7pr
724 Gert van Roessel De Vonder 7pv
726 Cyrion van Dongen Helen Parkhurst 7pe
801 Cato Oomen Panta Rhei 8pn
804 Bas Peters Meander 8pm
810 Tom van Weert Jeanne d'Arc 8pj
811 Kimberley Huijskens D' n Hazennest 8ph
812 Merijn de Beer Jeanne d'Arc 8pj
814 Joslynn Spapens Jeanne d' Arc 8pj
821 Sjoerd van Eck Bibit 8pi
822 Emma Kouthoofd Panta Rhei 8pn
823 Jenny van der Woude Panta Rhei 8pn
829 Michelle van Doremalen Panta Rhei 8pn
999 dummy dummy 8px
Pupillen
De Regenboog 5
Pantha Rhei 4
Jeanne d'Arc 3
De Bloemaert 2
De Vonder 2
Bibit 1
D'n Hazennest 1
Meander 1
Helen Parkhurst 1
Welpen
De Regenboog 12
De Bloemaert 6
Helen Parkhurst 5
De Vonder 4
Jeanne d'Arc 3
Petteflet 3
Pantha Rhei 2
Armhoefse Akker 2
De Sporckt 2
D'n Hazennest 1
De Stappen 1