Tilburgse

 

Damvereniging

 

Pupillen sneldammen

Brabantse Pupillen

Sneldam kampioenen                              Welpen    Pupillen   Aspiranten  Junioren                   Overzicht

Start 1978/1979

DETAIL Kampioen

Club

Tweede Club Derde Club
2015 Tom van Maastricht, Den Bosch HED Sjoerd van Roon, Den Bosch HED Harm Peerenboom,Mariaheide DOG
2014 Erwin van Broekhoven, Dongen DAM Berra Duman, Tilburg DST Harm Peerenboom, Mariaheide DOG
2013 Sjoerd van Roon, Hintham HED Harm Peerenboom,Mariaheide DOG Rini Schellekens, Dongen DAM
2012 Kimberley Huijskens, Tilburg TDV Alhaji Bangura,Tilburg DST Sjors van 't Westeinde,Dongen Osdo/DAM
2011 Giovanni Engels Den Bosch HED Sjoerd van Eck , Tilburg Osdo/DAM Kimberley Huijskens, Tilburg TDV
2010 Lijie Hu  Dongen Osdo/DAM Bart van Zon , Dongen Osdo/DAM Giovanni Engels Den Bosch HED
2009 Sander van den Broek Tilburg TDV Koen van Zon , Dongen Osdo/DAM Tom Graafmans Riel TDV
2008 Sander van den Broek Tilburg TDV Koen van Zon , Dongen Osdo/DAM Abdul Bangura Tilburg TDV
2007 Koen van Zon Dongen Osdo/DAM Sander van den Broek,Tilburg TDV Joris de Valk Gilze TDV
2006 Thijs van den Broek Tilburg TDV Jeroen van Gorp ,Tilburg TDV Erik Voorbergen , Dongen          S&A/DAM
2005 Thijs van den Broek  Tilburg TDV Ilse Sprangers , Dongen S&A/DAM Jeroen Driessen , Dongen Asten
2004 Bastiaan van de Boor  Dongen S&A/DAM Noud Rademakers , Dongen S&A/DAM

Paul van de Boor Dongen

Arfidah Beset Den Bosch

S&A/DAM HED
2003 Joeri Hezemans  Tilburg Angarde Arfidah Beset Den Bosch HED Sannie Sprangers , Dongen S&A/DAM
2002 Rik Van Baak Dongen S&A/DAM Jeroen Beerens , Dongen S&A/DAM Joeri Hezemans ,Tilburg Aino
2001 Rik Van Baak Dongen S&A/DAM Joeri Hezemans ,Tilburg Aino Dirk van der Laag Rosmalen HED
2000 Rik van Baak Dongen S&A/DAM Tim Arts ,Asten EAD Marieke van Dongen Hulten S&A/DAM
1999 Mark Adriaans  Asten EAD Marieke van Dongen Dongen Jochem Berk Dongen S&A/DAM
1998 Jochem Berk  Dongen S&A/DAM Luc Eekels Rosmalen HED Ran van Peer Dongen S&A/DAM
1997 Alexander Berk  Dongen S&A/DAM Giel Berkers Asten EAD Frank v Dongen Hulten S&A/DAM
1996 Ruud Martens  Asten EAD Paulien Kouwenberg Waspik S&A/DAM Patrick Adriaans Asten EAD
1995 Jasper Daems Dongen DAM Frank v d Zanden Asten EAD Thijs van de Broek Oisterwijk DCO
1994 Jasper Daems Dongen DAM Zoe van de Kerkhof ,Asten EAD Thijs van de Broek Oisterwijk DCO
1993 Eric van Duppen Tilburg SH&P/TDV Nina Brouwers Dongen DAM Pieter-Jan Hendriks  Panningen HSDV
1992 Eefje Rolsma, Dongen DAM Edwin Creyghton ,Breda DvBreda Toon Dielen Hulten TricTrac
1991 Debbie Kuypers ,Tilburg SH&P/TDV Monique de Jonge ,Tilburg SH&P/TDV    
1990 Martijn Drijvers ,Tilburg TDV Chantal de Brouwer ,Tilburg TDV Ranko Coninx ,Tilburg TDV
1989   geen deelnemers
1988 Johan van Berkel, Waalre TDV J Germans , Boxtel JEEP    
1987 Johan van Berkel, Waalre TDV        
1986 Johan van Berkel, Waalre EDG        
1985 Wilbert Loijens, Oisterwijk JDC Antoine van Zandvoort, St-M-gestel D'Amateurs Bart Jacobs , Valkenswaard EDG
1984 Anton van Berkel, Waalre EDG Bart Jacobs , Valkenswaard EDG Wilbert Loijens , Oisterwijk JDC
1983 Willem.P. Berkelmanst, St-M-gestel D'Amateurs Anton van Berkel, Waalre Philips Antoine van Zandvoort, St-M-gestel D'Amateurs
1982 Anton van Berkel, Waalre EDG Rik Berkelmans, St-M-gestel D'Amateurs Benito Tjokro, Boxtel BDV
1981 Anton van Berkel, Waalre EDG        
1980   De 3 pupillen Oscar, Danny en Wil speelden in de aspiranten klasse
1979 Wil van den Braak, Tilburg Don Sarto Jeroen van de Pol, Tilburg Don Sarto Oscar Chamman, Tilburg Don Sarto