Tilburgse

 

Damvereniging

 

Welpen 2013

Welpen 2013

 

Lev Gilevich Jan Kornilov
Yaroslav Gilevich Alexandra Ovchinnikova
Cas van den Heuvel Finale poule

Eindhoven 13 januari 2013

A-FINALE WELPEN                    
DUBBELE COMPETITIE                    
plaats     1 1 2 2 3 3 4 4 pnt
1 Lev Gilevich PSV     2 2 0 2 2 2 10
2 Jan Kornilov PSV 0 0     2 2 2 2 8
3 Yaroslav Gilevich PSV 2 0 0 0     2 2 6
4 Alexandra Ovchinnikova PSV 0 0 0 0 0 0     0
                       
B-FINALE WELPEN                    
DUBBELE COMPETITIE   1 1 2 2 3 3 4 4 pnt
1 Cas van den Heuvel DOG     2 2 2 2 2 2 12
2 Jona Driessen DSD 0 0     2 2 2 2 8
3 Kostya Gunya PSV 0 0 0 0     2 2 4
4 Dummy   0 0 0 0 0 0     0

geselecteerd voor team nationale damdag: Lev, Jan, Yaroslav, Alexandra

 

 

Uitslagen Voorronde ’s-Hertogenbosch 7 oktober 2012

      J B L Y J A K D pnt Nr
Jona Driessen 2004 DSD x 0 0 0 0 1 2 2 5 6
Bram Wansink 2004 DOG 2 x 0 0 0 0 2 2 6 5
Lev Gilevich 2004 PSV Dammen 2 2 x 2 1 2 2 2 13 1
Yaroslav Gilevich 2004 PSV Dammen 2 2 0 x 0 2 2 2 10 3
Jan Kornilov 2005 PSV Dammen 2 2 1 2 x 2 2 2 13 1
Aleksandra Ovchinnikova 2003 PSV Dammen 1 2 0 0 0 x 2 2 7 4
Kostya Gunya 2004 PSV Dammen 0 0 0 0 0 0 x 2 2 7
Dummy     0 0 0 0 0 0 0 x 0 8

Op 13 januari spelen Lev, Yaroslav, Jan en Aleksandra een dubbele competitie

om de plaatsen 1 t/4

De overigen spelen om het kampioenschap van de B-finale

Pupillen 2013

Pupillen 2013

Jelle van Dijk Danny Vogels
Sjoerd van Roon Harm Peerenboom

 

FINALES                
  A-FINALE   1 2 3 4  
1 Jelle van Dijk Excelsior   0 2 2 4
2 Danny Vogels PSV 2   0 2 4
3 Sjoerd van Roon Excelsior 0 2   0 2
4 Erwin Broekhoven DAM 0 0 2   2
                 
  B-FINALE   1 2 3 4  
1 Harm Peerenboom DOG   2 1 2 5
2 Tom van Maastricht Excelsior 0   2 1 3
2 Pim Mommers Excelsior 1 0   2 3
4 Ayoub Abdellaue DST 0 0 0   1

 

Finale groep A Barrage

Jelle wint na barrage  van Danny

Sjoerd wint na barrage van Erwin

Tom wint na barrage van Pim

Geselecteerd voor nationale damdag: Jelle, Danny, Sjoerd, Erwin

Genomineerd voor selectie: Harm

Reserve nominatie : Tom

Sadat Mohammed Overzicht
Ethan tegen Selina en Sadat tegen Rini                                                            Dimitri

 

C-FINALE       S B 2 3 D S 6 7 8 9 10 11  
1   Sadat Mohammed   DST x 1 0 2 2 0 2 2 2 2 2 2 17
1 Bram Claassens   Lieshout 1 x 0 2 2 2 0 2 2 2 2 2 17
2   Rini Schellekens   DAM 2 2 x 0 2 2 2 0 2 0 2 2 16
3   Hugo Bergen   DOG 0 0 2 x 0 0 2 2 2 2 2 2 14
4    Dimitri Goossens   DOG 0 0 0 2 x 2 0 0 2 2 2 2 12
4   Selina Goossens   DOG 2 0 0 2 0 x 0 2 0 2 2 2 12
6   Ethan Hunt   DSD 0 2 0 0 2 2 x 2 1 0 0 2 11
7   Kevin Driessen   DSD 0 0 2 0 2 0 0 x 2 0 2 2 10
8   Andy Driessen   DOG 0 0 0 0 0 2 1 0 x 2 2 2 9
9   Tim  van 't Noorden   Excelsior 0 0 2 0 0 0 2 2 0 x 0 2 8
10   Robin Bodar   Excelsior 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 x 2 6
11 Dummy     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 x 0

 

Bram Claassens asp  buiten mededinging

 

Halve finale Groep A Halve finale Groep B

 

HALVE FINALE POULE A PUPILLEN   EINDHOVEN 13 JANUARI 2013  
  POULE A     1 2 3 4 pnt
1    Jelle van Dijk Excelsior   1 2 2 5
2    Danny Vogels PSV 1   0 2 3
3    Harm Peerenboom DOG 0 2   0 2
3    Pim Mommers Excelsior 0 0 2   2
                 
  POULE B   1 2 3 4  
1    Erwin Broekhoven DAM   2 1 2 5
2    Sjoerd van Roon Excelsior 0   2 2 4
3    Tom van Maastricht Excelsior 1 0   2 3
4    Ayoub Abdelloue TDV 0 0 0   0

 

 

Uitslagen Voorronde ’s-Hertogenbosch 7 oktober 2012

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2     AW W R V Pt Wp Sb
1    Jelle van Dijk, HED 2 2 2 . . 2 2 . . . . . . . . 2 . . . . . 6 6 0 0 12 46 92
2    Erwin Broekhoven, DAM 0 . 2 . 2 . . . 2 . 2 . . . . . . 2 . . . 6 5 0 1 10 44 64
3    Sjoerd van Roon, HED 0 . . 2 . . 1 2 2 . . 2 . . . . . . . . . 6 4 1 1 9 44 57
4    Danny Vogels, PSV 0 0 . . . . . 2 . 2 2 . . . . . 2 . . . . 6 4 0 2 8 44 44
5    Tom van Maastricht, HED . . 0 . . 2 0 . 2 . . . . 2 . . 2 . . . . 6 4 0 2 8 39 46
6    Harm Peerenboom, DOG . 0 . . . . 2 0 . 2 . . 2 . . . . . 2 . . 6 4 0 2 8 36 40
7    Ayoub Abdelloue, TDV 0 . . . 0 . . 2 . . . 2 . . . . . . 2 . 2 6 4 0 2 8 35 30
8    Pim Mommers, HED 0 . 1 . 2 0 . . . 2 . . . . . . . . . 2 . 6 3 1 2 7 45 41
9    Dimitri Goossens, DOG . . 0 0 . 2 0 . . . . . 2 . . . . 2 . . . 6 3 0 3 6 42 34
10   Alhaji Bangura, TDV . 0 0 . 0 . . . . . . 2 . 2 . 2 . . . . . 6 3 0 3 6 41 28
11   Hugo Bergen,  DOG . . . 0 . 0 . 0 . . . . . 2 . . 2 . . 2 . 6 3 0 3 6 34 22
12   Austin Hol, DAM . 0 . 0 . . . . . . . . . . 2 0 . 2 2 . . 6 3 0 3 6 33 22
13   Melvin v der Steen, DSD . . 0 . . . 0 . . 0 . . . . 1 . . 2 2 . . 6 2 1 3 5 34 17
14   Rini Schellekens, DAM . . . . . 0 . . 0 . . . . 1 2 . 0 . . . 2 6 2 1 3 5 30 19
15   Ethan Hunt, DSD . . . . 0 . . . . 0 0 . . 1 . . . . . 2 2 6 2 1 3 5 29 13
16   Kevin Driessen, DSD . . . . . . . . . . . 0 1 0 . 2 . . 0 2 . 6 2 1 3 5 24 17
17   Andy Driessen, DOG 0 . . . . . . . . 0 . 2 . . . 0 . . 2 . 0 6 2 0 4 4 33 16
18   Selina Goossens, DOG . . . 0 0 . . . . . 0 . . 2 . . . . . 0 2 6 2 0 4 4 31 14
19   Sarah Griechen, DAM . 0 . . . . . . 0 . . 0 0 . . . . . . 2 2 6 2 0 4 4 31 8
20   Sadat Mohammed, TDV . . . . . 0 0 . . . . 0 0 . . 2 0 . . . . 6 1 0 5 2 36 10
21   Robin Bodar, HED . . . . . . . 0 . . 0 . . . 0 0 . 2 0 . . 6 1 0 5 2 31 8
22   Tim v.h. Noorden, HED . . . . . . 0 . . . . . . 0 0 . 2 0 0 . . 6 1 0 5 2 30 8

Op 13 januari spelen twee groepen om de plekken in de A- en B-finale.

Groep 1: nrs 1,4,6 en 7: Pim, Tom, Danny en Jelle

Groep 2: nrs 2,3,5 en 7: Erwin, Sjoerd, Harm en Ayoub

De overigen zijn welkom om te spelen voor het kampioenschap in de C-poule