Tilburgse

 

Damvereniging

 

1980-1981

Brabants Pupillen Kampioenschap 1981

Pupillen:      Anton van Berkel  Waalre      

Puoillen            
1. Anton van Berkel,Waalre EDG 4 3 1 0 7
2. M Madou , Asten EAD 4 0 1 3 1


 

Brabants Aspiranten Kampioenschap 1981

Aspiranten:      Maarten Nas  Boxtel              

 

Aspiranten Finale           pnt
1. Maarten Nas, Boxtel BDV 7 5 1 1 11
2. Jos van Krieken, Boxtel BDV 7 5 1 1 11
3. Valentino Tjokro, Boxtel BDV 7 5 1 1 11
4. Carlo Nas, Boxtel BDV 7 3 4 0 10
5. Wil van den Braak, Tilburg TDV 7 3 1 3 7
6. Aart Paardekooper, Eindhoven EDG 7 2 0 5 4
7 H Visser, Eindhoven EDG 7 1 0 6 2
8 F Nielen, Someren EAD 7 0 0 7 0

Beslissinfswedstrijd:

Maarten Nas      - Jos van Krieken   2-0

Jos van Krieken  - Valentino Tjokro  2-0

Valentino Tjokro  - Maarten Nas      1-1 

Voorronde

Aspiranten Voorronde Grp 1            
1. Valentino Tjokro, Boxtel BDV 4 3 1 0 7
2. Carlo Nas, Boxtel BDV 4 3 0 1 6
3. H Visser, Eindhoven EDG 4 1 2 1 4
4. J Madou, Asten-Heusden EAD 4 1 1 2 3
5. E Stuwe, Asten EAD 4 0 0 4 0
Aspiranten Voorronde Grp 2            
1. Maarten Nas, Boxtel BDV 4 3 1 0 7
2. Aart Paardekooper, Eindhoven EDG 4 2 2 0 6
3. F Nielen, Someren EAD 4 1 2 1 4
4. G Loomans, Asten EAD 4 1 1 2 3
5. J Liesenborgs, Eindhoven EDG 4 0 0 4 0

 

Brabants Junioren Kampioenschap 1981

Junioren:     Alex Mathijsen Schijndel                 

Junioren Finale           pnt
1. Alex Mathijsen, Schijndel DVS 5 4 1 0 9
2. Chris Korsten, Schijndel DVS 5 2 3 0 7
3. Peter Klaassen, Erp Dv Tempo 5 3 1 1 7
4. Kees van Bakel, Eindhoven EDG 5 2 1 2 5
5. R Bhawaibhiek, Uden DOG 5 1 0 4 2
6. P Theuns, Dongen Dv Dongen 5 0 0 5 0
Junioren Voorronde Grp 1           pnt
1. Peter Klaassen, Erp Dv Tempo 5 4 1 0 9
2. Alex Mathijsen, Schijndel DVS 5 2 3 0 7
3. P Theuns, Dongen Dv Dongen 5 3 0 2 6
4. M v Spaandonk, Oosterhout DVO/Beins 5 2 1 2 5
5. H Borsje, Oosterhout DVO/Beins 5 1 0 4 2
6. R Girdhari, Uden DOG 5 0 1 4 1
Junioren Voorronde Grp 2           pnt
1. R Bhawaibhiek, Uden DOG 5 2 3 0 7
2. Kees van Bakel, Eindhoven EDG 5       7
3. Chris Korsten, Schijndel DVS 5       6
4. P vd Hout, Oosterhout DVO/Beins 5       6
5. T vd Wielen, Berghem BDO 5       4
6. G van Gool, Asten EAD 5       0

 

Brabants Pupillen Sneldammen Kampioenschap 1981

Pupillen:    Anton van Berkel  Waalre                     

 

Aspiranten + pupil    
1 Danny Waterloo, Tilburg TDV 14 8 4 2 20
2 Aart Paardekooper, Eindhoven EDG 14 9 2 3 20
3 Maarten Nas, Boxtel BDV 14 8 3 3 19
4 Wil van den Braak, Tilburg TDV 14 7 3 4 17
5 Paul vd Meijden, Boxtel BDV 14 4 4 6 12
6 Anton van Berkel, Waalre EDG 14 4 4 6 12
7 Oscar Chamman, Tilburg TDV 14 3 3 8 9
8 W Beekmans, Bakel De Schuivers 14 1 1 12 3

 

Brabants Aspiranten Sneldammen Kampioenschap 1981

Aspiranten:     Danny waterloo  Tilburg        

Aspiranten + pupil    
1 Danny Waterloo, Tilburg TDV 14 8 4 2 20
2 Aart Paardekooper, Eindhoven EDG 14 9 2 3 20
3 Maarten Nas, Boxtel BDV 14 8 3 3 19
4 Wil van den Braak, Tilburg TDV 14 7 3 4 17
5 Paul vd Meijden, Boxtel BDV 14 4 4 6 12
6 Anton van Berkel, Waalre EDG 14 4 4 6 12
7 Oscar Chamman, Tilburg TDV 14 3 3 8 9
8 W Beekmans, Bakel De Schuivers 14 1 1 12 3

 

 

Brabants Junioren Sneldammen Kampioenschap 1981

Junioren:      Alex Mathijsen  Schijndel         

Junioren    
1 Alex Mathijsen, Schijndel DVS 14 10 3 1 23
2 Chris Korsten, Schijndel DVS 14 8 5 1 21
3 Jos van Krieken, Boxtel BDV 14 7 5 2 19
4 Kees v Bakel, Eindhoven EDG 14 4 5 5 13
5 Carlo Nas, Boxtel BDV 14 5 3 6 13
6 Valentino Tjokro, Boxtel BDV 14 4 4 6 1
7 Wim Vloet, Bakel De Schuivers 14 3 1 10 7
8 H vd Berg, Bakel De Schuivers 14 1 2 11 4