Tilburgse

 

Damvereniging

 

1981-1982

Brabants Pupillen Kampioenschap 1982

Pupillen:      Anton van Berkel  Waalre               

Aspiranten + Pupillen Finale           pnt  
1. Maarten Nas, Boxtel BDV 5 3 2 0 8 A
2. Aart Paardekooper, Eindhoven EDG 5 2 3 0 7 A
3. Wil van den Braak, Tilburg TDV 5 1 4 0 6 A
4. J Madou, Asten EAD 5 1 2 2 4 A
5. Mark van de Sande, Tilburg TDV 5 1 1 3 3 A
6. Anton van Berkel , Waalre EDG 5 1 0 4 2 P
7 Oscar Chamman, Tilburg TDV kwam niet opdagen A
8 Danny waterloo, Tilburg TDV kwam niet opdagen A


Brabants Aspiranten Kampioenschap 1982

Aspiranten:      Maarten Nas  Boxtel             

 

Aspiranten + Pupillen Finale           pnt  
1. Maarten Nas, Boxtel BDV 5 3 2 0 8 A
2. Aart Paardekooper, Eindhoven EDG 5 2 3 0 7 A
3. Wil van den Braak, Tilburg TDV 5 1 4 0 6 A
4. Jack Madou, Asten EAD 5 1 2 2 4 A
5. Mark van de Sande, Tilburg TDV 5 1 1 3 3 A
6. Anton van Berkel , Waalre EDG 5 1 0 4 2 P
7 Oscar Chamman, Tilburg TDV kwam niet opdagen A
8 Danny waterloo, Tilburg TDV kwam niet opdagen A

voorronde

Junioren voorronde Grp 1           pnt
1. Wil van den Braak, Tilburg TDV 3 3 0 0 6
2. Oscar Chamman, Tilburg TDV 3 1 1 1 3
3. Mark van de Sande, Tilburg TDV 3 1 1 1 3
4. M Madou, Asten EAD 3 0 0 3 0
Junioren voorronde Grp 2           pnt
1. Aart Paardekooper, Eindhoven EDG 3 1 2 0 4
2. Danny waterloo, Tilburg TDV 3 2 0 1 4
3. Jack Madou, Asten EAD 3 1 1 1 3
4. Tom Vissers, Tilburg TDV 3 0 1 2 1

Brabants Junioren Kampioenschap 1982

Junioren:     Chris Korsten, Schijndel                  

Junioren Finale           pnt
1. Chris Korsten, Schijndel DVS 7 3 4 0 10
2. Adri Vermeulen, Heesch HDV 7 3 3 1 9
3. Alex Mathijsen, Schijndel DVS 7 3 3 1 9
4. Jos van Krieken, Boxtel BDV 7 2 4 1 8
5. P van de Hout, Oosterhout DVO/Beins 7 2 3 2 7
6. Carlo Nas, Boxtel BDV 7 1 4 2 6
7 Kees van Bakel, Eindhoven EDG 7 2 2 3 6
8 N van Schaijk, Berghem HDV 7 0 1 6 1
Junioren voorronde Grp 1           pnt
1 P van de Hout, Oosterhout DVO/Beins 4 2 2 0 6
2 Jos van Krieken, Boxtel BDV 4 2 1 1 5
3 N van Schaijk, Berghem HDV 4 0 4 0 4
4 Chris Korsten, Schijndel DVS 4 1 2 1 4
5 Frans Olmanst, Someren EAD 4 0 1 3 1
Junioren voorronde Grp 2           pnt
1 Carlo Nas, Boxtel BDV 4 2 2 0 6
2 Kees van Bakel, Eindhoven EDG 4 2 2 0 6
3 Adri Vermeulen, Heesch HDV 4 1 2 9 4
4 Valentino Tjokro, Boxtel BDV 4 0 3 1 3
5 M v Spaandonk , Oosterhout DVO/Beins 4 0 1 1 2

Brabants Pupillen Sneldammen Kampioenschap 1982

Pupillen:    Anton van Berkel  Waalre                 

 

Pupillen   1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 7 7 8 8 pnt
1 Anton van Berkel, Waalre EDG X X 2 2 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2 27
2 Rik Berkelmans St-M-Gestel D'Amateurs     X X 0 2 0 2 0 2 2 2 2 1 2 2 17
3 Benito Tjokro, Boxtel BDV         X X 2 1 2 0 1 2 2 1 2 2 17
4 Willem-P Berkelmans St-M-Gestel D'Amateurs             X X 0 2 2 2 1 0 2 2 15
5 Pieter vd Meijden, Boxtel BDV                 X X 0 0 2 1 0 2 11
6 Bas Denissen, Tilburg TDV                     X X 0 2 2 2 11
7 Millo v Tilborg, Tilburg TDV                         X X 2 0 10
8 Alexander Verhoeven, Tilburg TDV                             X X 4

 

Brabants Aspiranten Sneldammen Kampioenschap 1982

Aspiranten:      Wil van den Braak, Tilburg     

Aspiranten   1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 pnt
1 Wil van den Braak, Tilburg TDV X X 2 1 2 2 2 2 2 1 2 2 18
2 Aart Paardekooper, Eindhoven EDG     X X 0 2 2 2 2 2 2 2 15
3 Danny waterloo, Tilburg TDV         X X 0 2 2 2 2 2 12
4 Oscar Chamman, Tilburg TDV             X X 2 2 2 2 10
5 Paul vd Meijden, Boxtel BDV                 X X 2 2 5
6 Hans v Eindhoven, , St-M-Gestel D'Amateurs                     X X 0

                  

Brabants Junioren Sneldammen Kampioenschap 1982

Junioren:      Alex Matgijsen  Schijndel            

 

Junioren Finale Grp 1   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Alex Mathijsen, Schijndel DVS X 2 1 2 2 2 9
2 Jos van Krieken, Boxtel BDV   X 2 2 1 2 7
3 Maarten Nas, Boxtel BDV     X 1 2 2 6
4 Valentino Tjokro, Boxtel BDV       X 2 2 5
5 Geert-Jan Loomans, Asten EAD         X 2 3
6 Maarten v Oosterhout EAD           X 0
Junioren Finale Grp 2   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Carlo Nas, Boxtel BDV X 2 2 2 2 2 10
2 Wim Vloet, Bakel De Schuivers   X 0 2 2 2 6
3 Rene vd Bosch, Tilburg TDV     X 2 1 0 5
4 Gerard Houterman, Breda Dv Breda       X 2 2 4
5 Erik Laan, Breda Dv Breda         X 2 3
6 Ron vd Sande, Tilburg TDV           X 2
Junioren Finale Grp 2   1 1 2 2 3 3 4 4 pnt
1 Mark vd Sande, Tilburg TDV X X 2 2 2 2 2 2 12
2 Jack Madou, Asten EAD     X X 2 2 2 2 8
3 Ron v Boven, Den Dungen D'Amateurs         X X 0 2 2
4 Frans Olmanst, Someren EAD             X X 2

 

Voorronde

Junioren Voorronde Grp 1   1 2 3 4 5 pnt
1 Alex Mathijsen, Schijndel DVS X 2 2 2 2 8
2 Geert-Jan Loomans, Asten EAD   X 2 2 2 5
3 Carlo Nas, Boxtel BDV     X 2 1 4
4 Gerard Houterman, Breda Dv Breda       X 2 2
5 Mark vd Sande, Tilburg TDV         X 1
Junioren Voorronde Grp 2   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Maarten Nas, Boxtel BDV X 2 2 2 2 2 10
2 Valentino Tjokro, Boxtel BDV   X 2 2 2 2 8
3 Wim Vloet, Bakel De Schuivers     X 1 2 2 5
4 Rene vd Bosch, Tilburg TDV       X 0 2 3
5 Frans Olmanst, Someren EAD         X 0 2
6 Jaxk Madou, Asten EAD           X 2
Junioren Voorronde Grp 3   1 2 3 4 5 pnt
1 Jos van Krieken, Boxtel BDV X 1 2 2 2 7
2 Maarten v Oosterhout EAD   X 1 1 1 4
3 Erik Laan, Breda Dv Breda     X 1 2 4
4 Ron vd Sande, Tilburg TDV       X 1 3
5 Ron v Boven, Den Dungen D'Amateurs         X 2

beslissing  Maarten v Oosterhout - Erik Laan 1-1 2-0