Tilburgse

 

Damvereniging

 

1991-1992

Brabants Pupillen Kampioenschap 1992

Pupillen:    Edwin Creyghton Breda               

Pupillen Finale           pnt    
1. Edwin Creyghton Breda Dv Breda 10 9 1 0 19 110 204
2. Koen Heerkens, Berkel-Enschot Davo 10 7 2 1 16 111 172
3. P v Nuenen, Hulten Tric-Trac 10 6 0 4 12 117 118
4 P Verbeeten, Tilburg SH&P/TDV 10 6 0 4 12 112 132
5 E Pistorius, Dongen DAM 10 5 2 3 12 102 115
6 Jeffry v Dongen DAM 10 6 0 4 12 101 102
7 J de Bijl, Rosmalen HDR 10 5 1 4 11 110 99
8 JA Pietruszka Dongen DAM 10 5 1 4 11 108 90
9 Nina Brouwers Dongen DAM 10 4 2 4 10 114 92
10 Paul v Halteren Tilburg SH&P/TDV 10 5 0 5 10 108 78
11 Jac Gillis Hulten Tric-Trac 10 4 2 4 10 97 81
12 E van Iersel, Rosmalen HDR 10 5 0 5 10 96 66
13 John Broeders Dongen DAM 10 5 0 5 10 88 76
14 Anka v Bezouw Hulten Tric-Trac 10 4 1 5 9 85 66
15 Eefje Rolsma   Dongen DAM 10 4 0 6 8 89 46
16 Michal Visser, Berkel-Enschot Davo 10 2 3 5 7 101 85
17 Betine v d Water  Dongen DAM 10 2 1 6 7 92 38
18 Jurek Pietruszka Dongen DAM 10 3 0 7 6 90 30
19 M Gillis Hulten Tric-Trac 10 3 0 7 6 85 42
20 M Bergmans SH&P/TDV 10 1 0 9 2 84 14

Brabants Aspiranten Kampioenschap 1992

Aspiranten:      Nicole Kokx  Tilburg            

Aspiranten Finale           pnt    
1. Nicole Kokx, Tilburg SH&P/TDV 7 7 0 0 14 62 124
2. Martijn Drijvers Tilburg SH&P/TDV 7 6 0 1 12 64 100
3. Jurgen v d Hout  Tilburg SH&P/TDV 7 5 0 2 10 52 62
4 Robin Jansen Breda Dv Breda 7 4 1 2 9 62 69
5 Wouter Pistorius Dongen DAM 7 4 1 2 9 59 57
6 Martin de Wolf, Zegge De Variant 7 4 1 2 9 58 58
7 Roman Pietruszka Dongen DAM 7 4 0 3 8 63 56
8 Dennis Toepoel Goirle SH&P/TDV 7 4 0 3 8 52 48
9 Ranko Coninx Tilburg SH&P/TDV 7 4 0 3 8 51 40
10 Willem van Riel Dongen DAM 7 3 1 3 7 56 44
11 B Bruurs, Tilburg Davo 7 3 1 3 7 49 42
12 Sjaak Broeders Dongen DAM 7 3 1 3 7 44 34
13 M van Iersel, Rosmalen HDR 7 2 2 3 6 46 30
14 Nico de Jonge, Tilburg SH&P/TDV 7 3 0 4 6 46 28
15 C van Loon, Zegge De Variant 7 3 0 4 6 45 20
16 Simon Rompa Dongen DAM 7 3 0 4 6 39 16
17 D van Erve, Tilburg SH&P/TDV 7 3 0 4 6 38 16
18 P Oomen, Oudenbosch De Variant 7 2 2 3 6 37 17
19 E Ferwerda , Tilburg SH&P/TDV 7 1 2 4 4 43 17
20 T Enning, Breda Dv Breda 7 2 0 5 4 39 4
21 J v Oorschot, Oudenbosch De Variant 7 1 0 6 2 33 0
22 J Bergmans, Tilburg SH&P/TDV 7 0 0 7 0 38 0

 

Brabants Junioren Kampioenschap 1992

Junioren:    Kees Thijssen, Heusden                 

Junioren Finale           pnt
1. Kees Thijssen, Heusden HDR 2 1 1 0 3
2. Mathijs Robbens, Rosmalen HDR 2 1 1 0 3
3. Anton van Berkel , Waalre SH&P/TDV 2 0 0 2 0

Beslissing  Kees Thijssen - Mathijs Robbens  1-1 ; 1-1

na sneldambarrage winst voor Kees Thijssen

Brabants Pupillen Sneldammen Kampioenschap 1992

Pupillen:    Eefje Rolsma     Dongen                           

Pupillen Finale Grp 1   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Eefje Rolsma   Dongen DAM X 2 0 2 2 2 8
2 Edwin Creyghton Breda Dv Breda   X 2 2 2 2 8
3 Toon Dielen Hulten Tric-Trac     X 2 2 0 6
4 Sylvia van Beek Hulten Tric-Trac       X 2 2 4
5 John Broeders Dongen DAM         X 2 2
6 LIoyd Soebhan  Tilburg SH&P/TDV           X 2

Eefje Rolsma   Dongen                       Pupillen sneldamkampioen van Noord-Brabant 1992

Pupillen Finale Grp 2   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Arian Snoeren Dongen DAM X 2 2 0 2 2 8
2 Paul v Halteren Tilburg SH&P/TDV   X 1 2 2 2 7
3 Nina Brouwers Dongen DAM     X 1 2 0 6
4 Jeffry v Dongen DAM       X 0 2 5
5 Erik van Duppen   Tilburg SH&P/TDV         X 2 4
6 Jac Gillis Hulten Tric-Trac           X 2

 

Pupillen Finale Grp 3   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Betine v d Water  Dongen DAM X 2 2 2 0 2 8
2 Anka v Bezouw Hulten Tric-Trac   X 1 2 2 2 7
3 Maarten van Riel Dongen DAM     X 2 1 2 6
4 Miranda v Heijst Hulten Tric-Trac       X 2 2 4
5 Jurek Pietruszka Dongen DAM         X 0 3
6 Robert Timmermans Dongen DAM           X 2

 

Voorronde:

Pupillen voorronde 1   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Edwin Creyghton Breda Dv Breda X 2 1 2 2 2 10
2 John Broeders Dongen DAM   X 2 2 2 2 7
3 Nina Brouwers Dongen DAM     X 2 1 2 5
4 Erik van Duppen   Tilburg SH&P/TDV       X 2 2 4
5 Anke v Bezouw Hulten Tric-Trac         X 2 4
6 Maarten van Riel Dongen DAM           X 0
Pupillen voorronde 2   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Sylvia van Beek Hulten Tric-Trac X 2 0 2 2 2 8
2 Toon Dielen Hulten Tric-Trac   X 2 1 2 2 7
3 Jeffry v Dongen  Dongen DAM     X 1 2 2 7
4 Arian Snoeren Dongen DAM       X 2 2 6
5 Miranda v Heijst Hulten Tric-Trac         X 2 2
6 Robert Timmermans Dongen DAM           X 0

 

Pupillen voorronde 3   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Eefje Rolsma   Dongen DAM X 2 2 2 2 2 10
2 Lloyd Soebhan  Tilburg SH&P/TDV   X 1 2 2 2 7
3 Paul v Halteren Tilburg SH&P/TDV     X 2 2 2 7
4 Jac Gillis Hulten Tric-Trac       X 2 0 2
5 Betine v d Water  Dongen DAM         X 2 2
6 Jurek Pietruszka Dongen DAM           X 2

beslissing: Lloyd Soebhan-Paul v Halteren 2-0

 

Brabants Aspiranten Sneldammen Kampioenschap 1992

Aspiranten:       Jurgen v d Hout  Tilburg              

Aspiranten Finale Grp 1   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Jurgen v d Hout  Tilburg SH&P/TDV X 2 1 0 2 2 7
2 Jurgen van Herp  Tilburg SH&P/TDV   X 2 2 1 1 6
3 Ranko Coninx Tilburg SH&P/TDV     X 2 1 2 6
4 Martijn Drijvers Tilburg SH&P/TDV       X 1 2 5
5 Nicole Kokx Tilburg SH&P/TDV         X 2 5
6 Dennis Toepoel Goirle SH&P/TDV           X 1

Jurgen v d Hout  Tilburg  Aspiranten sneldamkampioen van Noord—Brabant 1992

Aspiranten Finale Grp 2   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Robin Jansen Breda Dv Breda X 2 2 0 2 2 10
2 Wouter Pistorius Dongen DAM   X 2 2 1 2 7
3 Simon Rompa Dongen DAM     X 2 0 2 4
4 Roman Pietruszka Dongen DAM       X 2 2 4
5 Bart Camfens Dongen DAM         X 0 3
6 Eddie Jobse Dongen De Variant           X 2
Aspiranten Finale Grp 3   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Jelmer Siemons Dongen DAM X 2 2 2 2 2 10
2 Willem van Riel Dongen DAM   X 0 2 2 2 6
3 Sjaak Broeders Dongen DAM     X 0 2 2 6
4 Sabiene de Bont DAM       X 2 2 6
5 Torsten Enning Breda Dv Breda         X 2 2
6 Mahmut Solmaz DAM           X 0

Beslissings

Willem van Riel - Sjaak Broeders   2-0

Willem van Riel - Sabiene de Bont  2-0

Sjaak Broeders- Sabiene de Bont  2-0

Voorronde:

Aspiranten voorronde 1   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Nicole Kokx Tilburg SH&P/TDV X 2 1 2 2 2 9
2 Dennis Toepoel Goirle SH&P/TDV   X 2 2 2 2 8
3 Wouter Pistorius Dongen DAM     X 2 1 2 6
4 Eddie Jobse Dongen De Variant       X 2 2 4
5 Jelmer Siemons Dongen DAM         X 2 3
6 Sabiene de Bont DAM           X 0
Aspiranten voorronde 2   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Jurgen van Herp  Tilburg SH&P/TDV X 2 2 2 2 2 10
2 Martijn Drijvers Tilburg SH&P/TDV   X 0 2 2 2 8
3 Robin Jansen Breda Dv Breda     X 0 2 2 6
4 Bart Camfens Dongen DAM       X 2 2 4
5 Sjaak Broeders Dongen DAM         X 2 2
6 Mahmut Solmaz DAM           X 0

 

Aspiranten voorronde 3   1 2 3 4 5 6 pnt
1 Jurgen v d Hout  Tilburg SH&P/TDV X 2 1 2 2 2 9
2 Ranko Coninx Tilburg SH&P/TDV   X 2 2 2 2 8
3 Roman Pietruszka Dongen DAM     X 2 0 2 5
4 Simon Rompa Dongen DAM       X 2 2 4
5 Willem van Riel Dongen DAM         X 2 4
6 Torsten Enning Breda Dv Breda           X 2

 

Brabants Junioren Sneldammen Kampioenschap 1992

Junioren:       Johan van Berkel Waalre                  

Pupillen   1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 pnt
1 Johan van Berkel Waalre SH&P/TDV X X 1 1 2 2 2 2 2 2 14
2 Maikel Kokx Tilburg SH&P/TDV     X X 2 0 9 2 2 2 10
3 Jurgen Reijnen   Tilburg SH&P/TDV         X X 2 1 2 2 9
4 Leon Hultermans Tilburg SH&P/TDV             X X 1 2 6
5 Jan v Ierland Tilburg SH&P/TDV                 X X 1

Johan van Berkel Waalre Junioren sneldamkampioen van Noord—Brabant 1992